ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Αφρικανοσχέδιο

Πήγαινε κάτω 
+6
vag0s
georgetax
chris7
Moutralewn
delta6
Crazy_Beaver
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 26, 2010 11:30 pm

Ο χαρακτηρισμός που μου έρχεται είναι αντιαισθητικά να σου πώ την αλήθεια.Βγαίνουν συνέχεια στο μπροστινό τζάμι ακι πολαπλασιάζονται με την ώρα.Π΄ρεπει να γενήσανε όσο ήταν η σακούλα στο μπαλκόνι μάλον γιατί αφού έβγαλα καμια 30 μεγαλόυτσικα τώρα βλέπω μονο μικρά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 27, 2010 9:07 am

Crazy_Beaver έγραψε:
Ο χαρακτηρισμός που μου έρχεται είναι αντιαισθητικά να σου πώ την αλήθεια.Βγαίνουν συνέχεια στο μπροστινό τζάμι ακι πολαπλασιάζονται με την ώρα.Π΄ρεπει να γενήσανε όσο ήταν η σακούλα στο μπαλκόνι μάλον γιατί αφού έβγαλα καμια 30 μεγαλόυτσικα τώρα βλέπω μονο μικρά!
Οπότε οι επιλογές σου είναι οι παρακάτω:
  • Βάζεις Anentome Helena.
  • Ρίχνεις μπόλικη τροφή σε ένα συγκεκριμένο σημείο, περιμένεις να μαζευτούν πολλά μαζί και τα βγάζεις.
  • Τα μαζεύεις λίγα-λίγα με το χέρι, όποτε τα βλέπεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 27, 2010 11:23 am

Crazy_Beaver έγραψε:
chris7 έγραψε:
Φιλε μου με το φιλτρο δν νομιζω να εχει κατι...μαλλον αυτη ειναι ροη του!
Εβαλα και εγω στο 300αρι μου ακριβως το ιδιο φιλτρο που εχεις και εσυ!Πρωτη φορα χρησιμοποιω κινεζικα φιλτρα!
Μπορω να πω οτι αυτη η ροη δν αντιστοιχει σε 1000 lt/h !
Κατα την δικη μου αποψη αυτο το φιλτρο κανει σε ενυδρεια Αμαζονιου που τα ψαρια δν θελουν δυνατες ροες!
Προσωπικα δν θα το εβαζα σε ενυδρεια Αφρικης!

Εκτος αν δεν εχουμε κανει κατι σωστα...!

Δεν είχε πεί κανείς πουθενά για προβλήματα στην ροή.Πάντως η ροή φαίνεται πολύ αδύναμη.Πήπως φταί ο σωλήνα ;Είναι πιο χονδρός απ οτι σε άλλα φίλτρα μήπως και η ποσότητα του νερου είναι η ίδια απλά η ροή φαίνεται πεσμένη;Για να πεί κανείς καμιά γνώμη;


Δν νομιζω να εχουν βαλει στην τυχη τον συγκεκριμενο σωληνα(λογικα θα τον εχουν τεσταρει) ο οποιος ειναι 16αρης αν δν κανω λαθος!
Αυριο θα το ανοιξω παλι να ριξω μια ματια ακομα και θα ενημερωσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 27, 2010 12:06 pm

Nαι 16αρης είναι!Απλά μου κάνει εντύπωση που δεν είχε αναφερθεί πουθενά!Όσο για το στήσιμο , τόσο άχρηστοι είμαστε;Δεν είναι και πυρινική φυσική!

Στο 100αρη μπορώ να βάλω και ένα από τα εσωτερικά που έιχα.Στο 350 έχω πάρει 2 να βάλω + το εσωτερικό της JUWEL Λες να μην με καλύψει.Το πολύ πολύ βάζω και έναν κυκλοφορητή μπροστά.¨η τωρα ποιυ είναι αρχή να βάλω την 1500αρα αντλία στο JUWEL;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 27, 2010 12:20 pm

Crazy_Beaver έγραψε:
Nαι 16αρης είναι!Απλά μου κάνει εντύπωση που δεν είχε αναφερθεί πουθενά!Όσο για το στήσιμο , τόσο άχρηστοι είμαστε;Δεν είναι και πυρινική φυσική!thumbup

Στο 100αρη μπορώ να βάλω και ένα από τα εσωτερικά που έιχατι αντλιες ειχαν τα εσωτερικα που ειχες?.
Στο 350 έχω πάρει 2 να βάλω + το εσωτερικό της JUWEL Λες να μην με καλύψει.Το πολύ πολύ βάζω και έναν κυκλοφορητή μπροστά.¨η τωρα ποιυ είναι αρχή να βάλω την 1500αρα αντλία στο JUWEL;
Της juwel ειναι ο 100οαρης κυκλοφορητης? Βαλε τα 2 κινεζικα στο 350αρι και βλεπεις...αν και προσωπικα θα εβαζα και το εσωτερικο της Juwel οχι μονο απο θεμα ροης αλλα και για περισσοτερο βιολογικο υλικο!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 27, 2010 12:47 pm

chris7 έγραψε:
Crazy_Beaver έγραψε:
Nαι 16αρης είναι!Απλά μου κάνει εντύπωση που δεν είχε αναφερθεί πουθενά!Όσο για το στήσιμο , τόσο άχρηστοι είμαστε;Δεν είναι και πυρινική φυσική!thumbup

Στο 100αρη μπορώ να βάλω και ένα από τα εσωτερικά που έιχατι αντλιες ειχαν τα εσωτερικα που ειχες?.
Στο 350 έχω πάρει 2 να βάλω + το εσωτερικό της JUWEL Λες να μην με καλύψει.Το πολύ πολύ βάζω και έναν κυκλοφορητή μπροστά.¨η τωρα ποιυ είναι αρχή να βάλω την 1500αρα αντλία στο JUWEL;
Της juwel ειναι ο 100οαρης κυκλοφορητης? Βαλε τα 2 κινεζικα στο 350αρι και βλεπεις...αν και προσωπικα θα εβαζα και το εσωτερικο της Juwel οχι μονο απο θεμα ροης αλλα και για περισσοτερο βιολογικο υλικο!


Της JUWEL είναι ο χιλιάρης ο κυκλοφορητής ναι.Αυτός που έρχεται μαμίσιος δλδ.Για το μικρό έχω 2 εσωτερικά που έτρεχα το παλιό μου setup. Ενα dolphin 400L/h ονομαστική ροή και ένα HAilea 700 λίτρα ανα ώρα ονομαστική ροή.Τώρα μια σταλίτσα φίλτρο εσωτερικό με 700 λίτρα ροή πως γίνεται δεν ξέρω.Πάντως όταν τα είχα στο κοινωνικό δεν έιχα ποτέ προβλήματα βιολογίας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 27, 2010 1:12 pm

Crazy_Beaver έγραψε:
chris7 έγραψε:
Crazy_Beaver έγραψε:
Nαι 16αρης είναι!Απλά μου κάνει εντύπωση που δεν είχε αναφερθεί πουθενά!Όσο για το στήσιμο , τόσο άχρηστοι είμαστε;Δεν είναι και πυρινική φυσική!thumbup

Στο 100αρη μπορώ να βάλω και ένα από τα εσωτερικά που έιχατι αντλιες ειχαν τα εσωτερικα που ειχες?.
Στο 350 έχω πάρει 2 να βάλω + το εσωτερικό της JUWEL Λες να μην με καλύψει.Το πολύ πολύ βάζω και έναν κυκλοφορητή μπροστά.¨η τωρα ποιυ είναι αρχή να βάλω την 1500αρα αντλία στο JUWEL;
Της juwel ειναι ο 100οαρης κυκλοφορητης? Βαλε τα 2 κινεζικα στο 350αρι και βλεπεις...αν και προσωπικα θα εβαζα και το εσωτερικο της Juwel οχι μονο απο θεμα ροης αλλα και για περισσοτερο βιολογικο υλικο!


Της JUWEL είναι ο χιλιάρης ο κυκλοφορητής ναι.Αυτός που έρχεται μαμίσιος δλδ.Για το μικρό έχω 2 εσωτερικά που έτρεχα το παλιό μου setup. Ενα dolphin 400L/h ονομαστική ροή και ένα HAilea 700 λίτρα ανα ώρα ονομαστική ροή.Τώρα μια σταλίτσα φίλτρο εσωτερικό με 700 λίτρα ροή πως γίνεται δεν ξέρω.Πάντως όταν τα είχα στο κοινωνικό δεν έιχα ποτέ προβλήματα βιολογίας!

Στο μικρο βαλε το 700αρι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 27, 2010 1:39 pm

θα βάλω και το εσωτερικό!!!!! lol! lol! lol! rock rock
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 30, 2010 8:00 pm

Ρε παιδιά το ψυκτικό να το βάλω με δική του αντλία ή να το συνδέσω στην έξοδο του φίλτρου!Τι λέτε και γιατί;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 30, 2010 8:42 pm

Crazy_Beaver έγραψε:
Ρε παιδιά το ψυκτικό να το βάλω με δική του αντλία ή να το συνδέσω στην έξοδο του φίλτρου!Τι λέτε και γιατί;

Θα έλεγα να βάλεις δική του αντλία για να μην επηρεάζεται η κυκλοφορία του φίλτρου (άρα και της βιολογίας) απο το ψυκτικό.
Επίσης και για τον αντίθετο λόγο, δηλαδή να μην επηρεάζεται η λειτουργία του ψυκτικού απο πιθανό χαμήλωμα της ροής λόγω μπουκώματος.

Γενικότερα όμως, γιατί θα βάλεις ψυκτικό;
Τόσο σοβαρό πρόβλημα έχεις με την ζέστη;
Τα ανεμιστηράκια δεν θα έκαναν δουλειά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Νοε 30, 2010 11:18 pm

Γενικά ειμαι λίγο gadgetakias λίγο υπερβολικός λίγο ήθελα τώρα που κόλησα το μικρόβιο να κάνω ενα ενυδρείο super από όλες τις απόψεις και πήρα το ψυκτικό από συνχομπιστα 300 ευρώ και δεν είχε κλείσει χρόνο.Με τον delta 66 που το είχα συζητήσει η δική του λύση me eliwel και ανεμηστηράκια του έιχε βγεί αν θυμάμαμαι καλά κοντα στα 200 και είχε και το θέμα τις εξάτμισεις που εγώ δεν 'εχω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 02, 2010 8:42 pm

Crazy_Beaver έγραψε:
Γενικά ειμαι λίγο gadgetakias λίγο υπερβολικός λίγο ήθελα τώρα που κόλησα το μικρόβιο να κάνω ενα ενυδρείο super από όλες τις απόψεις και πήρα το ψυκτικό από συνχομπιστα 300 ευρώ και δεν είχε κλείσει χρόνο.Με τον delta 66 που το είχα συζητήσει η δική του λύση me eliwel και ανεμηστηράκια του έιχε βγεί αν θυμάμαμαι καλά κοντα στα 200 και είχε και το θέμα τις εξάτμισεις που εγώ δεν 'εχω!

Σαν πολλά μου ακούγονται.

Με το δεδομένο ότι ο eliwell στοιχίζει γύρω στα 50€ και τα ανεμιστηράκια μαζί με φίλτρα σκόνης κλπ κάνα 15άρι, τα 200 € είναι πολλά.

Αφού όμως το πήρες και με το δεδομένο ότι είσαι γκατζετάκιας....βάλτο πάνω και απόλαυσέ το!
Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 02, 2010 8:56 pm

Βρε Πατριωτη και μενα πολλα μου ακουγονται 200..με ενα 100αρικο χοντρα-χοντρα θα ησουν αρχηγος!!
Αφου το εχεις...βαλτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 02, 2010 10:22 pm

Τελος πάντων τώρα το έχω και ο λόγος που το πήρα ήταν η ευκολία αρρα ελπίζω να μου κάνει τη ζωή πιο εύκολη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 03, 2010 12:16 am

Crazy_Beaver έγραψε:
Τελος πάντων τώρα το έχω και ο λόγος που το πήρα ήταν η ευκολία αρρα ελπίζω να μου κάνει τη ζωή πιο εύκολη
Θα την κάνει σίγουρα!
thumbup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04, 2010 12:14 am

Λοιπόν πάμε για ena update

Σήμερα έκανα τα τελευταία μαζεματάκια στο έπιπλο του μικρού και το μόνο που μένει τώρα είναι είναι να βρούμε ψαράκια και να μπεί και το εσωτερικό που δουλεύει σε έναν κουβά με siporax κρατώντας την βιoλογία για το μπόλι.

ορίστε και μία φώτο με το moonlight!!!!


Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Dsc04178l
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04, 2010 12:35 am

Το moonlight βγήκε πολύ καλό.

Έχει τον φωτισμό που χρειάζεται χωρίς υπερβολές.

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04, 2010 1:02 am

Moutralewn έγραψε:
Το moonlight βγήκε πολύ καλό.

Έχει τον φωτισμό που χρειάζεται χωρίς υπερβολές.

Για δώσε περισσότερες πληροφορίες....

yes yes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04, 2010 12:12 pm

EΕυχαριστώ παιδιά.Το moonlight είναι από αυτές τις λαμπίτσες που πουλάνε στο ebay και λένε οτι κάνουν είτε για αυτοκίνητο είτε για ενυδρείο.Νομίζω αυτό το δίνουν για κρυφό φωτισμό στην κονσόλα του αυτοκινήτου!Έχει μηκος 5 εκατοστά και έπεσε κουτί.Αν ενδιαφέρεται κάποιος να δωσω και λινκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 04, 2010 8:12 pm

Crazy_Beaver έγραψε:
EΕυχαριστώ παιδιά.Το moonlight είναι από αυτές τις λαμπίτσες που πουλάνε στο ebay και λένε οτι κάνουν είτε για αυτοκίνητο είτε για ενυδρείο.Νομίζω αυτό το δίνουν για κρυφό φωτισμό στην κονσόλα του αυτοκινήτου!Έχει μηκος 5 εκατοστά και έπεσε κουτί.Αν ενδιαφέρεται κάποιος να δωσω και λινκ

Για δώσε...
....καλό είναι να υπάρχει καταχωρημένο...
thumbup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 05, 2010 5:51 pm

Λοιπόν ο user που το είχα πάρει είναι πλέον unregistered μιας και το έχω από το προηγούμενο στήσιμο είναι κάτι σαν και αυτό.Εμένω μου έιχε βγεί γύρω στα 5 ευρώ και το είχα πάρει από κίνα!

Για το μεγάλο πήρα αυτό και θα δείτε σύντομα τα αποτελέσματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 05, 2010 6:28 pm

To πρωτο ειναι πολυ καλο...το εχω δει σε ενυδρειο φιλου!
Εχει βεντουζες κ κολλαει στο τζαμι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
odigi
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 51
Τόπος : Κηφισιά

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 05, 2010 9:11 pm

πολυ καλο συγχαρητηρια, σχετικα με moonlight κι εγω απο ebay ειχα παρει κατι ποιο εξηδικευμενο με 6 ευρω !!! το οποιο εχει βγει αστερι
http://cich.forumchti.com/forum-f14/topic-t1236-15.htm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 06, 2010 9:44 pm

Και τα 2 φαίνονται καλά.
Αναφέρομαι στο μικρό του...Κάστορα lol! αλλά και στο μεγαλύτερο του odigi.

Θα δοκιμάσω κι εγώ σε κάτι μικρό να βάλω στο 400άρι μιας και θέλω πολύ απαλό και εστιακό φωτισμό για moonlight.

Βάλε και το μεγαλύτερο και αναμένουμε εντυπώσεις.
thumbup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αφρικανοσχέδιο    Αφρικανοσχέδιο  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Δεκ 06, 2010 10:09 pm

Ελπίζω και το μεγάλο να μοθ κάτσει καλά.!Και εγώ θέλω στοχευμένο στην μέση έτσι ωστε ισα ισα να σπάει η μαυρίλα στην μέση και να μένουν αρκετά σκοτεινές οι άκρες!!!!!!!Ελπίζω να μου κάτσει και θα ενημερώσω!!!!!!!! Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αφρικανοσχέδιο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Γενικά για κιχλίδες Αφρικής-
Μετάβαση σε: