ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια    sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 26, 2014 5:42 pm

Σου εχω πει και πιο πανω κρατας τα λαμπιντο..προσθετεις 2-3 ακομη και προχωρας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
ilias keles
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 81
Τόπος : αχαρναι μενιδι

sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια    sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 04, 2014 10:30 pm

να ρωτησω λιγο κατι επειδη τα περισσοτερα τα πουλισα εχω τα τρεια λαβιδοχρομισ καρελουσ τα 3κιτρινα και θελω να βαλω ενα ζευγαρι μεσα Pseudotropheus saulosi πειραζει να τα εχω μαζι και ενα ζευγαρι ακομα protomelas fenestratus λετε να τρωγονται μεταξυ τους Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια    sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 05, 2014 9:02 am

Βρε Ηλία πόσο πιο απλά μπορούμε να στο πούμε?
Το ενυδρείο σου πιστεύουμε ότι είναι κατάλληλο για ένα μόνο χαρέμι από ένα είδος mbuna.
Από κει και πέρα η επιλογή είναι δική σου αν θα ρισκάρεις να χάσεις τα ψάρια σου ή αν θέλεις απλά να τα βλέπεις "παστωμένα"  Shocked 

Παρεπιπτόντως τα είδη αυτά είπαμε πως δεν μπαίνουν σε ζευγάρια αλλά σε χαρέμια
και τα Protomelas είναι ψάρια που θέλουν μήκος ενυδρείου 1,20+ και γίνονται γύρω στα 15εκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
sos βοηθεια καποιο μου τρωει τισ ουρεσ απο τα αλλα ψαρακια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Malawi-
Μετάβαση σε: