ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ακουω γνωμες......

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Ακουω γνωμες...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ακουω γνωμες......   Ακουω γνωμες...... Icon_minitimeΤετ Δεκ 03, 2008 10:34 pm

Καταρχιν δεν ηξερα που να βαλω αυτο το θεμα οποτε επελεξα στην τυχη.......
Τις επομενες μερες προκειται να αποκτησω ενα ενυδρειακι 54 λιτρων (60Χ30Χ40) απο ενα φίλο και σκεφτομαι να το αξιοποιησω....
Δεν εχω αποφασισει ομως τη να βαλω μεσα. Εχω την δυνατοτητα να φτιαξω συνθηκες νερου απο ph 6 gh 2 kh 1 μεχρι να τερματησουν ......
Αρα μπορω να παω απο ν.αμερικη μεχι αφρικη !
Εχουν περασειαπο το μυαλο μου Apistogramma cacatuoides , Apistogramma agassizii , Pelvicachromis pulcher, Lamprologus ocellatus , Neolamprologus multifasciatus........
Ακουω...!!!

ΥΓ. Το σιγουρο ειναι οτι με ενδιαφερουν οι αναπαραγωγες.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

Ακουω γνωμες...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακουω γνωμες......   Ακουω γνωμες...... Icon_minitimeΤετ Δεκ 03, 2008 11:35 pm

Μουλτι ειχες,occelatus ειναι λιγα τα λιτρα το ειδα και στην πραξη,μαλλον κανενα apistogramma θα ελεγα(αντε να δω ποτε θα το κανω και εγω lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Ακουω γνωμες...... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ακουω γνωμες......   Ακουω γνωμες...... Icon_minitimeΠεμ Δεκ 04, 2008 9:37 am

Ωραια ποιο ειδος ? Δεν θελω φυτα (το ενυδρειο απο λαμπες δεν....). blackwater και ξυλα μονο, ασπρη αμμο κτλ. Θελω μαυριλα.... (εχει αρχισει να μου αρεσει....!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ακουω γνωμες......
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αμερική :: Αμερική του νότου-
Μετάβαση σε: