ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Προβλημα με ΕΟS 450...

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 4:09 pm

Πανω που αρχιζα να την μαθαινω χθες εκει που τραβουσα φωτογραφιες αρχισα να βλεπω 2 μαυρες γραμμες μεσα στο σκοπευτρο......
Νομιζα στην αρχη οτι ηταν ιδρωτες και καθαρισα μπροστα το φακο με ενα πανακι.... Το προβλημα ομως συνεχιζοταν.
Με τα πολλα εβγαλα το φακο και τη να δω....... Ειχε φυγει απο τη θεση του το εσωτερικο τζαμακι μαζι με το πλαστικο που το συγκρατει......Ολο το κλειστρο.....
Φυσικα και δεν μπορω να την αγγιξω..... Τωρα τι να κανω ? Να παω στην cannon στα Χανια ή να απευθυνθω στο katerelos.gr ? Κανονικα πρεπει να γινει αντικατασταση και οχι επιδιορθωση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis-malawi
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Giannis-malawi


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθηνα

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΚυρ Οκτ 26, 2008 7:18 pm

Ηλια επικοινωνησε με Κατερελο αρχικα και θα σου πουν αυτοι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 5:25 pm

Μην πειραζεις τιποτα,μιλα με το μαγαζι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 7:16 pm

Την εστειλα πανω σημερα.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
orck
Μέλος
Μέλος
orck


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ηλικία : 46
Τόπος : Π.Φαληρο

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 8:09 pm

το συγκεκριμενο καταστημα δινει εγγυηση αντιπρωσοπιας η δικια του;
ειναι αξιοπιστο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 8:22 pm

και τα 2......
Σαν καταστημα το ειχα ψαξει απο μερικους εδω στα Χανια που ψιλοασχολουνται με την φωτογραφια και μου ειχαν πει οτι ειναι αξιοπιστο....
Ειχαν ξαναπαραγγείλει απο εκει.....
Τωρα αυτο που ετυχε σε μενα δεν πιστευω να ειχε να κανει με το καταστημα. Εγώ την καμερα την παρελαβα σφραγισμενη.... Μαλλον ηταν ελατωματικη απο την αρχη. Οταν τον πηρα τηλεφωνο μου ειπε αμεσως να του τα στειλω μαζι με την εγγυηση οπως και εκανα. Ελπιζω να μην υπαρξει καποιο προβλημα. Οταν τον ρωτησα αν του εχει ξανασυμβει μου απαντησε θετικα σε ενα παλιοτερο ομως μοντελο της cannon.....
Ζητησα αντικατασταση..... Θα σας ενημερωσω μολις εχω νεα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
orck
Μέλος
Μέλος
orck


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ηλικία : 46
Τόπος : Π.Φαληρο

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 8:47 pm

Ηλεια και βεβαια δεν φταιει το καταστημα, εαν παρελαβες σφραγισμενο κουτι απλα εισουν λιγο ατυχος, συμβαινουν αυτα Mad
ειμαι ετοιμος για αγορα μιας Canon PowerShot SX10 IS και παροτι το adorama ειναι φτηνοτερο για 10 ευρω δεν θα παω καθολου απο εκει λογο οτι μου ακουστηκε... καπως επιθετικος στο τηλεφωνο και επειδη διαβαζω οτι υπαρχουν γενικα προβληματα, θα διαλεξω μαλλον και εγω Κατερελο, ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 9:06 pm

για το adorama ειχα ακουσει τα χειριστα.......

Ποσο κανει η μηχανη αυτη ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
orck
Μέλος
Μέλος
orck


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ηλικία : 46
Τόπος : Π.Φαληρο

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 9:34 pm

απανταω στο θεμα παρακατω, γιατι ηδη σου κανιβαλισα λιγο το θεμα σου Smile

http://cich.forumchti.com/forum-f11/topic-t450.htm


imichal έγραψε:
για το adorama ειχα ακουσει τα χειριστα.......

Ποσο κανει η μηχανη αυτη ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΔευ Οκτ 27, 2008 10:39 pm

Ειναι παντως απιστευτη αδυναμια,το κλειστρο ειναι απο τα βασικα κομματια της μηχανης...
Εφοσον ομως την πηραν ολα ειναι καλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
octania246
Μέλος
Μέλος
octania246


Αριθμός μηνυμάτων : 233
Τόπος : θεσσαλονικη

Προβλημα με ΕΟS 450... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προβλημα με ΕΟS 450...   Προβλημα με ΕΟS 450... Icon_minitimeΤρι Οκτ 28, 2008 9:23 pm

απλα ατυχια.το καταστημα σιγουρα δεν φταιει εν μερη.θελω να πω οτι μπορει να φταει απο την αποψη το απο που αγοραζει. Wink .


εγω παντως εχω παρει πραγματα απο photoagora και ηταν ολα αψογα.παραλαβη την αλλη μερα.και μαλιστα αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι το οτι ο φακος
ηταν made in japan Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προβλημα με ΕΟS 450...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Φωτογραφία :: Τεχνική φωτογραφίας-
Μετάβαση σε: