ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Καλησπέρα σε όλους!!!!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
iakbad1
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

Καλησπέρα σε όλους!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλησπέρα σε όλους!!!!   Καλησπέρα σε όλους!!!! Icon_minitimeΤετ Νοε 11, 2015 11:07 am

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη. Ονομάζομαι Ιάκωβος και ασχολούμαι με το ενυδρείο ένα χρόνο και κάτι. Έχω ένα 120αρι με χρυσόψαρα. Αποφάσισα να τα δώσω σε ένα φίλο που ξεκινάει τώρα και εγώ να κάνω το επόμενο βήμα και να περάσω σε τροπικό ενυδρείο. Κατέληξα σε κιχλίδες για καθαρά αισθητικούς λόγους και μιας που έκανα πολλά και τραγικά λάθη τους 2 πρώτους μήνες και έμαθα κάποια πράγματα, αποφάσισα να μην ξανακάνω παρόμοια "λαθάκια" και να μελετήσω καλά τι πρέπει να κάνω για να μην έχω απώλειες. Οι γνώσεις μου για τις κυχλίδες είναι 15 σειρές που γράφει η Βικιπαίδεια. Οπότε κατανοείστε όλες τις ανόητες ερωτήσεις που προφανώς θα ειπωθούν από εμένα... Σας ευχαριστώ για την αποδοχή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Καλησπέρα σε όλους!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλησπέρα σε όλους!!!!   Καλησπέρα σε όλους!!!! Icon_minitimeΤετ Νοε 11, 2015 1:38 pm

Καλως ηρθες φιλε!
Διαβασε καλα τα αρθρα του φορουμ και οτι απορια εχεις εδω ειμαστε να βοηθησουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
 
Καλησπέρα σε όλους!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: καλώς ήλθατε :: καλώς ήλθατε-
Μετάβαση σε: