ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Παρουσίαση ενυδρείων 150 λίτρων με χαρεμάκι Labidochromis Caeruleus

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chris74
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Τόπος : athens

Παρουσίαση ενυδρείων 150 λίτρων με χαρεμάκι Labidochromis Caeruleus  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Παρουσίαση ενυδρείων 150 λίτρων με χαρεμάκι Labidochromis Caeruleus    Παρουσίαση ενυδρείων 150 λίτρων με χαρεμάκι Labidochromis Caeruleus  Icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 9:59 am

Φίλοι μου ξέρω ότι θέλω πέτρα και παραπάνω λίτρα...αλλά όταν τα σχεδίασα δεν το είχα για κιχλίδες Crying or Very sad το μόνο του θετικό και αυτό μετά βίας είναι ότι είναι ένα μέτρο χ 40 χ36 και το φίλτρο fluval 205 περνάει το νερό 6 φορές την ώρα... ήταν η αρχή τα πήρα από κλουβί τα έβαλα σε κάτι καλύτερο άλλα από τον άλλο μήνα θα φτιάξω καινούργιο 120χ40χ50 και θα μπουν στο σωστό του περιβάλλον από μετρήσεις νιτρικά χλώριο αμμωνία και σκληρότητα όλα οκ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chris74 στις Δευ Σεπ 01, 2014 10:21 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Δεν μου δέχεται Το tinypic mail και password)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Παρουσίαση ενυδρείων 150 λίτρων με χαρεμάκι Labidochromis Caeruleus  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Παρουσίαση ενυδρείων 150 λίτρων με χαρεμάκι Labidochromis Caeruleus    Παρουσίαση ενυδρείων 150 λίτρων με χαρεμάκι Labidochromis Caeruleus  Icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 4:50 pm

Περιμενουμε και τις φωτο !
Για αρχή οι διαστάσεις ειναι καλές στο μεγαλύτερο που θα φτιάξεις θα εχουν περισσότερο χώρο και θα μπορείς να βάλεις και δεύτερο είδος άνετα!αν μπορείς το πλάτος στο μεγάλο καντο 50 εκ και όχι 40 αν σε περνει..θα σε διευκολύνει στο να φτιάξεις καλύτερα το aquascape!

Απο φιλτρανση είσαι εντάξει αλλα στο μεγαλύτερο θα χρειαστείς κι αλλο ενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
 
Παρουσίαση ενυδρείων 150 λίτρων με χαρεμάκι Labidochromis Caeruleus
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» LABIDOCHROMIS CAERULEUS
» LABIDOCHROMIS CAERULEUS
» Labidochromis caeruleus

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Malawi-
Μετάβαση σε: