ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chris74
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Τόπος : athens

Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!    Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!  Icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 9:37 am

Είμαι ο Χρήστος....και έχω τρία ενυδρεία ένα κοινωνικό lido 120...μια γεννήστρα 50 λίτρα και ένα 150 λίτρα που το έφτιαξα από το από βάση μέχρι αυτόματο led...ήθελα να το κάνω και αυτό κοινωνικό...αλλά όταν είδα το Labidochromis Caeruleus αυτή την χρυσοκίτρινη ομορφιά η Άφρικα κέρδισε έναν ακόμα φανατικό λάτρη...διάβασα πολύ ρώτησα μα θέλω ακόμα πολλά ψωμιά.. για αυτό ένα μεγάλο ευχαριστώ προκαταβολικά για όσους φίλους ζαλίσω Very Happy... τα υπόλοιπα στην παρουσίαση μου και καλό φθινόπωρο thumbup
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!    Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!  Icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 4:43 pm

Καλώς ήρθες φιλε και καλο μήνα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
JohnD.Sparti
Μέλος
Μέλος
JohnD.Sparti


Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ηλικία : 44
Τόπος : Σπαρτη

Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!    Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!  Icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 4:48 pm

Καλώς ήλθες,

Καλό μήνα, καλη εβδομάδα κ καλό χειμώνα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris74
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Τόπος : athens

Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!    Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!  Icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 9:47 pm

Φίλοι μου σας ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλημέρα καλό μήνα..καλώς σας βρήκα!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: καλώς ήλθατε :: καλώς ήλθατε-
Μετάβαση σε: