ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PETROS_AFRICANOS
Μέλος
Μέλος
PETROS_AFRICANOS


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ   ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 26, 2013 7:54 pm

Μετά από επίμονο ψάξιμο 15 ημερών και ατελείωτο σερφάρισμα στο διαδίκτυο για να βρω βιβλία που θα με μόρφωναν διασκεδάζοντας αφού θα μάθαινα πολλά πράγματα για το χόμπυ που υπηρετώ ανακάλυξα ένα όνομα.Αυτό το όνομα ανήκε σε έναν Έλληνα που δυστυχώς χάσαμε πριν 8 χρόνια σε εργατικό του ατύχημα,έναν άνθρωπο που όσοι τον γνώρισαν νοιώθουν πλούτο ψυχής το ίδιο και όλοι οι Ευρωπαίοι επιστήμονες που συνεργάστηκε μαζί τους, έναν άνθρωπο που ανακάλυψε πολλά που θα μας ενδιαφέρουν σε σχέση με το χόμπυ μας γιατί τα γνώρισε και τα παρακολούθησε από κοντά.Ακόμα κι εγώ νοιώθω περήφανος που ήταν Έλληνας μα και πολύ φτωχός που δεν πρόκειτε ποτέ στη ζωή μου να τον συναντήσω.Το όνομα του θα σας το πω στο τέλος όχι για να σας κρατώ σε αγωνία αλλά γιατί μετά απ' αυτό δεν υπάρχει τίποτα.Έχει μεταγλωτίσει κάποια φύλλα της MCH και ψάχνω βιβλία που να έχει μεταγλωτίσει κι αν κάποιος από εσάς μπορεί να με βοηθήσει να μου στείλει Π.μ.Αυτός ο άνθρωπος λέγεται
 cheers cheers ΑΝΔΡΕΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣcheers cheers cheers

Για να καταλάβετε τι βιβλία ψάχνω Googlάρετε Malawi Books reviewed-Greek1 και θα δείτε δύο σελίδες με 23 βιβλία τα οποία παρουσιάζει αναλυτικά και κριτικάρει 1-1 στα ελληνικά ο Ανδρέας Ηλιόπουλος.Θέλω πολλά απ' αυτά και είμαι σίγουρος πως όποιος διαβάσει την πρώτη σελίδα θα εντυπωσιαστεί και θα έχω παρέα στο ψάξιμο.Ξέρω πως μπορεί να τ' αποκησει κανείς Αγγλόφωνα αλλά τα ψάχνω μεταγλωτισμένα στα Ελληνικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Γενικά για κιχλίδες Αφρικής-
Μετάβαση σε: