ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ερωτηση για να με κατευθύνεται !

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gianniss
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

ερωτηση για να με κατευθύνεται !  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ερωτηση για να με κατευθύνεται !    ερωτηση για να με κατευθύνεται !  Icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 11:27 am

καλησπερα εχω ενα μικρο ενυδρειο 40 λίτρων κυβακι το οποιο ειναι αρκετα ψηλο .... ξερω οτι οι κιχλιδες θελουν περισσοτερα λιτρα αλλα μηπως θα μπορουσα να δοκιμαζα καποια κιχλιδα η να φυγω εντελως απο το θεμα των κιχλιδων ?? 
η αγορα αλλου ενυδρειου φετος ειναι δυσκολη , σε 11 μηνες απο τωρα κατα 99% θα μεταφερθει ολη η αποικια -ζευγαρι οτι βαλλω τελος παντων σε ενα 120λιτρο που τρεχει τωρα και απλα ειναι θαλασσινο ... 
οποιαδηποτε συμβουλη ειναι χρησιμη ... το 40ρακι μου εχει αυτη την στιγμη μεσα αμμο μονο λευκη και ισως βαλλω καμια πετρα ... παρακαλω λιγο να με κατευθυνεται που να ψαξω .... απο φιλτρο εχω ενα hailea εσωτερικο θερμοστατη θερμομετρο φωτιστικο αυτα ... αλλαγες νερου θα κανω καθε δυο μερες απο 2 λιτρα πλην 10 ημερων που θα τρεξει ετσι μεσα στο καλοκαιρι επειδη θα φυγω ... ελπιζω να βρω κατι και να ειμαι και εγω στην παρεα σας .... καλη σας μερα !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ερωτηση για να με κατευθύνεται !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Γενικά για κιχλίδες Αφρικής-
Μετάβαση σε: