ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

  Κατασκευη ενυδρειου με γυψωσανιδα κατω απο σκαλα(Malawi 320lt)

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
andreas434
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Τόπος : Λάρισα

 Κατασκευη ενυδρειου με γυψωσανιδα κατω απο σκαλα(Malawi 320lt)  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κατασκευη ενυδρειου με γυψωσανιδα κατω απο σκαλα(Malawi 320lt)     Κατασκευη ενυδρειου με γυψωσανιδα κατω απο σκαλα(Malawi 320lt)  Icon_minitimeΠαρ Απρ 19, 2013 9:10 am

Γεια σας και συνχαρητηρια για το φορουμ!ονομαζομαι Αντρεας και θα σας παρουσιασω το ενευδρειο μου βημα βημα απο την αρχη της κατασκευης εκτος απο την γιαλα ολα τα αλλα ειναι δικης μου κατασκευης,ολο το project εγινε για την αγαπη που εχω για τις κιχλιδες αλλα και να ομορφηνει το μερος κατω απο την σκαλαΠαμε τωρα στο ενυδρειο το οποιο ειναι 320 λιτρα καπου στα 280 καθαρα και εχει διαστασεις 1,30χ0,40χ0,60,τα ψαρακια που επιλεχθηκαν ειναι απο την λιμνη malawi και ειναι ενα χαρεμι labidochromis caeruleus(1male,3female) και ενα χαρεμι sciaenochromis ahli electric blue(1male,2 female) και ενας γλυφτης(Gyrinocheilus aymonieri albino) 15 εκατοστων,τωρα απο διακοσμηση μπηκαν ασβεστοληθηκες πετρες + μερικες λαβας,ενα φυτο 1,5 μετρο crinum onion,και 40 κιλα χαλαζιακη αμμο.απο φιλτρανση εχω εναν κινεζο προσωρινα μεχρι να ερθει το eheim 2080 που παρηγγειλα.Οριστε μερικες φωτοto be continue

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/594/p1010475x.jpg/  Κατασκευη ενυδρειου με γυψωσανιδα κατω απο σκαλα(Malawi 320lt)  P1010475x
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παναγιώτης Κ
Μέλος
Μέλος
Παναγιώτης Κ


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Τόπος : Άρτα

 Κατασκευη ενυδρειου με γυψωσανιδα κατω απο σκαλα(Malawi 320lt)  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Κατασκευη ενυδρειου με γυψωσανιδα κατω απο σκαλα(Malawi 320lt)     Κατασκευη ενυδρειου με γυψωσανιδα κατω απο σκαλα(Malawi 320lt)  Icon_minitimeΤετ Απρ 24, 2013 4:52 pm

Ωραία δουλειά έχεις κάνει! Μπράβο!
Το aymonieri βγάλτο. Δεν θα αντέξει στο περιββάλον των κιχλίδων,αλλά δεν ταιριάζουν και σαν ψαροσύνθεση.
Κατα τα άλλα μια χαρά. Περιμένουμε την συνέχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κατασκευη ενυδρειου με γυψωσανιδα κατω απο σκαλα(Malawi 320lt)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Φτιάχτο μόνο σου-
Μετάβαση σε: