ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Παναγιώτης Κ
Μέλος
Μέλος
Παναγιώτης Κ


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Τόπος : Άρτα

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ   ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14, 2012 12:48 am

phil99 έγραψε:
θα το εφαρμοσω αυτο που λεσ.αλλα αυτο το φουσκωμα μπορει να ηταν απο αυγαααα??
Ίσως. Μπορεί να μην γονιμοποιήθηκαν σωστά απο τον αρσενικό και να τα έφαγε η θηλυκιά. Αλλά είναι σπάνιο.

Τα ψάρια να τα ταίζεις λίγο και ανα τακτά διαδτήματα όσο μπορούν να φάνε μέσα σε 2,3 λεπτά. 2,3 φορες την μέρα είναι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ   ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14, 2012 9:15 pm

ευχαριστω για την βοηθεια...εγω πιστευω οτι ο αρσινικοσ δεν ειναι ετοιμοσ αφου ειδα οτι ειναι 5 εκ και επισησεχω προσεξει οτι τα αρσενικα που εχω δει και εχουν ζευγαρωσει εχουν μια μαυριλα γυρο απο τα χειλια ..ισχυει αυτο???απαντηστε μου οσο ποιο γρηγορα γινεται για να ξερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παναγιώτης Κ
Μέλος
Μέλος
Παναγιώτης Κ


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Τόπος : Άρτα

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ   ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 14, 2012 11:53 pm

phil99 έγραψε:
ευχαριστω για την βοηθεια...εγω πιστευω οτι ο αρσινικοσ δεν ειναι ετοιμοσ αφου ειδα οτι ειναι 5 εκ και επισησεχω προσεξει οτι τα αρσενικα που εχω δει και εχουν ζευγαρωσει εχουν μια μαυριλα γυρο απο τα χειλια ..ισχυει αυτο???απαντηστε μου οσο ποιο γρηγορα γινεται για να ξερω

Δεν ισχύει. Απο τώρα και στο εξής ξεκινάει η σεξουαλική του ζωή. Συνήθως τα πρώτα του μπουκώματα που θα προξενήσει θα είναι τζούφια. Μέχρι να αποκτήσει εμπειρία. Μετά δεν τον πιάνεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ   ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 15, 2012 1:24 pm

εβαλα ενα κοραλι για να υπαρχουν φολιεσ για μικρα και εκαινοσ εδω και μια βδομαδα που το εχω το σκαυει καλο ειναι αφτο??θα ειναι καλο να βαλωκαι αλλα για καποια τυχον γεννα..κατι αλλο οτιαν καποιο αλλο ψαρι κηνυγα τισ θηλυκιεσ μου λιμπιντυο μαυριζουν τα πταρυγεια για λιγο αυτο ειναι φυσιολογικο...τον τελευταιο καιτο,<1 2 βδομαδεσ>τα λαμπιντο κανουν κυκλουσ μηπωσ ειναι η αρχη τησ αναπαραγωγησ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ   ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 25, 2013 9:58 pm

η λαμπιντο μ ειχε φουσκωμενεσ ωοθηκεσ κ ξαφνικα αρχησε να βγαζει αυγα και να τα τρωει μαζι με τα αλλα ψαρια .ειναι κατι ανησυχητικο??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ 250 ΛΙΤΡΩΝ ΜΕ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Malawi-
Μετάβαση σε: