ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 καλως σας βρηκα

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
poet
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ηλικία : 49
Τόπος : π.φαληρο αθηνα

καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καλως σας βρηκα   καλως σας βρηκα Icon_minitimeΔευ Ιουν 11, 2012 10:34 pm

καλησπερα παιδια καλως σας βρηκα!!!εχω στην κατοχη μου ενα 120λτ ενυδρειο και θελω νατο γυρησω σε κιχλιδες (θα ηθελα βεβαια την βοηθεια σας καθ'οτι ειμαι φρεσκος σχετικα στο χωρο του ενυδρειου)οποτε παρακαλω να μην με παρεξηγησετε σε τυχον χαζες ερωτησεις μου!!!ευχαριστω κ καλως σας βρηκα λοιπον!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλως σας βρηκα   καλως σας βρηκα Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 9:28 am

Καλως ηρθες φιλε μου!
Ανοιξε ενα θεμα στην αναλογη κατηγορια και θα το συζητησουμε!
Ενημερωτικα σου λεω οτι εχεις επιλογες σε ψαρια απο την λιμνη Tanganyika!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Γιωργος Κοζανη
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
Γιωργος Κοζανη


Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ηλικία : 31
Τόπος : Κοζανη

καλως σας βρηκα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καλως σας βρηκα   καλως σας βρηκα Icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 5:58 pm

poet έγραψε:
καλησπερα παιδια καλως σας βρηκα!!!εχω στην κατοχη μου ενα 120λτ ενυδρειο και θελω νατο γυρησω σε κιχλιδες (θα ηθελα βεβαια την βοηθεια σας καθ'οτι ειμαι φρεσκος σχετικα στο χωρο του ενυδρειου)οποτε παρακαλω να μην με παρεξηγησετε σε τυχον χαζες ερωτησεις μου!!!ευχαριστω κ καλως σας βρηκα λοιπον!!!
Καλωσορισες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καλως σας βρηκα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: καλώς ήλθατε :: καλώς ήλθατε-
Μετάβαση σε: