ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ

Πήγαινε κάτω 
+2
chris7
MIXALIS.DRAMA
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MIXALIS.DRAMA
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 12:35 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΕΝΥΔΡΙΩΝ..ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΜΕ ΤΡΟΠΙΚΑ ΨΑΡΙΑ 100 Λ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΔΙΑΜΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΙΧΛΙΔΕΣ MBUNA MALAWI... ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ 480 Λ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΟΥΣ ΠΑΤΟΥΣ ΤΗΣ ΠΕΤΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΕΛΙΖΟΛ ΠΑΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΑ 400 Λ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΠΡΩΤΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗΝ ΒΑΣΗ ΣΕ ΞΥΛΟΥΡΓΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ OTI TA ΦΙΛΤΡΑ ΕΧΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΥΨΟΣ...ΑΦΗΣΑ ΜΟΝΟ 40 ΠΟΝΤΟΥΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΦΙΛΤΡΟ ΣΕ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΩΝ 40 cm? ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΛΥΣΗ ΔΥΟ ΦΙΛΤΡΩΝ? ευχαριστω περιμενω λυσεις .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 1:55 pm

Καλώς ήρθες φίλε μου!
Πες μας τις διαστάσεις του ενυδρειου που έχεις φτιάξει και ανέβασε και καμία φωτο να το δούμε !

40 πόντους καθαρούς έχεις στο ντουλάπι της βάσης;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
MIXALIS.DRAMA
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 2:39 pm

H ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ 95 Χ95 Η ΓΩΝΙΑ ....ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΠΑΣΙΜΟ 30 cm και απο της δυο πλευρες και η οθονη μπροστα ειναι γυρω στους 90 cm......ΤΟ ΥΨΟΣ ΕΙΝΑΙ 70 cm.....απο κατω το ντουλαπι καθαρο ειναι 40 cm ......... μπαινω πολυ καιρο εδω και διαβαζοντας ολα οσα εχετε γραψει κατεληξα σε πολλα χρησιμα συμπερασματα ποιες κιχλιδες να παρω... τι αμμο θα βαλω τι πετρες... με βοηθησατε πολυ..... Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την MIXALIS.DRAMA στις Τρι Φεβ 28, 2012 5:29 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIXALIS.DRAMA
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 5:20 pm

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Cjs55
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 8:49 pm

Δεν νομιζω να βρεις τοσο μικρο φιλτροσε μεγεθος για τοσα λιτρα ενυδρειο!
Θελεις 2 φιλτρα 1000αρια!
Κοιτα σε eheim και fluval στα sites τους μηπως βρεις διαστασεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 9:14 pm

Μόνο αυτά ίσως χωράνε
http://www.fluvalblog.com/aquarium-filters/g-series/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 9:35 am

ισως σου χωράει και το sun sun, αλλά γενικά θα δυσκολευτείς!Έπρεπε να είχες καμιά 10αριά πόντους παραπάνω!Έχεις σκεφτεί να κάνεις την πίσω γωνία εσωτερικό sump.

Διαφορετικά ένα sump από κάτω με μικρό ύψος.Προσοχή θα θέλει πολύ καλό σχεδιασμό να μην γίνει καμια δστραβή και σφουγκαρίζεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIXALIS.DRAMA
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 10:47 am

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ....ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΜΕ 2 ΦΙΛΤΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΝΕ 600Λ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΤΗ..? ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΓΜΩΜΗ ΓΙΑ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗ....? ΦΙΛΕ ΚΛΕΟΒΟΥΛΕ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΧΩΡΑΕΙ ΦΕΥΓΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΤΙΜΗ.. ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ........... ΠΗΡΑ ΜΑΥΡΗ ΑΜΜΟ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΟΚΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣΒΕΣΤΟΛΙΘΙΚΕΣ ΠΕΤΡΕΣ ΜΕ ΤΡΥΠΕΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ) ΤΗΣ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΑ..... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ..... ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΠΗΓΕ? ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 12:13 pm

Δες κι αυτό (με 2 κάδους)
http://aquariumpharm.com/Products/Product.aspx?ProductID=601
Δυστυχώς οι λύσεις που έχεις (εκτός απο sumb) είναι ακριβές Crying or Very sad
Εγώ θα σκεφτόμουν και την λύση με φίλτρο πλάτης (το μειονέκτημα είναι ότι χάνεις χώρο απο το ενυδρείο).

Με 2 φίλτρα θα έχεις 4 σωλήνες κι εμένα δεν μ' αρέσει.

Θερμοστάτη θα πρότεινα έναν jagger 300άρι.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 12:46 pm

Θα συμφωνησω με τα παιδια κοιτα για φιλτρο πλατης η smp μεσα στο ενυδρειο!

Οχι μαυρη αμμος..μπεζ η λευκη χαλαζιακη η αμμο θαλασσης...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
MIXALIS.DRAMA
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 2:08 pm

CHRIS ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΜΑΥΡΗ...ΧΑΛΑΖΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ..... ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ PET SHOP ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.... ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 4:01 pm

Δεν υπαρχει μαύρη άμμος στο βιοτοπο των ψαριών που θέλεις να βάλεις!


Φιλικη συμβουλη!
Μην περιμενεις ποτε τα petshop να σου πουν αυτα που πρεπει γιατι απλα οι περισσοτεροι δεν ξερουν και θελουν να πουλησουν!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την chris7 στις Παρ Μαρ 02, 2012 12:06 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 02, 2012 9:51 am

Αλλη λύση πουτ σκέφτηκα είναι να τα σκάσεις να πα΄ρεις το fluval to G3 που δεν σου παέι η καρδιά να το βάλεις μέσα σε ντουλάπι και να το βάλεις δίπλα να δουλεύει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIXALIS.DRAMA
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 11:45 am

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ...ΛΟΙΠΟΝ 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ.....Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΙΟΥ ΤΑ ΦΥΤΑ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΗΘΙΝΑ.... ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΑ? ΔΛΔ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ....ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ 2 ΤΗΣ FLYVAL ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgetax
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
georgetax


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 4:47 pm

MIXALIS.DRAMA έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ...ΛΟΙΠΟΝ 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ.....Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΙΟΥ ΤΑ ΦΥΤΑ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΗΘΙΝΑ.... ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΑ? ΔΛΔ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ....ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ 2 ΤΗΣ FLYVAL ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.....

Σε τέτοια φίλτρα είναι όλα τα υλικά μέσα. μπορείς να τα τσεκάρεις και εσύ ανοίγοντάς το. θα βρεις και το λεγόμενο μακαρόνι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 9:33 pm

Αν βαλεις mbuna τα φυτα βαλ τα πριν τα ψαρια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
komori
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 14

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ   ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ Icon_minitimeΣαβ Μαρ 10, 2012 6:02 pm

MIXALIS.DRAMA έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΟΙ ...ΛΟΙΠΟΝ 2 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ.....Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΤΟΠΟΘΕΤΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΙΟΥ ΤΑ ΦΥΤΑ...ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΗΘΙΝΑ.... ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΑ? ΔΛΔ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ....ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ 2 ΤΗΣ FLYVAL ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.....
Γράφε σε παρακαλώ με μικρά γράμματα, μας βγήκαν τα μάτια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Εξοπλισμός ενυδρείων-
Μετάβαση σε: