ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 background σε ενυδρειο

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ababapanos
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 10

background σε ενυδρειο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: background σε ενυδρειο   background σε ενυδρειο Icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 2:02 am

τι γνωμη εχετε για αυτα τα background της juwel? ww.petcumulus.gr/index.asp?page=product&pid=1173

επειδη απο τις φωτογραφιες δεν μπορω να καταλαβω και πολυ , ειναι αρκετα χοντρα σε παχος? θα κοβουν πολυ απο το βαθος του ενυδρειου αλλα και σε λιτρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

background σε ενυδρειο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: background σε ενυδρειο   background σε ενυδρειο Icon_minitimeΠεμ Ιαν 26, 2012 9:51 am

Το λινκ που έβαλες δεν δουλεύει αλλά αν είναι τα ίδια με αυτά που έχω εγ΄ψ στο ενυδρείο μου έχουν γύρω στους 3-5 πόντους πάχος αρα απαντώντας στην ερώτηση σου όχι δεν κόβουν πολύ!Το κακό που έχουν είναι ότι με τον καιρό σε κάποια σημεία(νομίζω σε σημεία που υπάρχει έντονη ροή) αρχίζουν και ξεβάφουν λίγο!Βέβαια αφού μιλάμε για μή τοξική μπογιά δεν δημιουργούν πρόβλημα, απλά μέχρι να πιάσει άλγη όλο το BG ίσως σου χτυπάει άσχημα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
background σε ενυδρειο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» back to nature background

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Εξοπλισμός ενυδρείων-
Μετάβαση σε: