ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 κατασκευη background και αλλαγη πλευσης

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Chris7 GTiR
Μέλος
Μέλος
Chris7 GTiR


Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ηλικία : 45
Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ

κατασκευη background και αλλαγη πλευσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: κατασκευη background και αλλαγη πλευσης   κατασκευη background και αλλαγη πλευσης Icon_minitimeΠεμ Αυγ 18, 2011 1:02 pm

Να μαι παλι μετα απο πολυ καιρο.
Λοιπον μιας και το ενυδρειο ετρεχε αρκετα χρονια ειπα να το ξεστησω να το καθαρισω να φτιαξω μια πλατη και το κυριοτερο να αλλαξω ψαρια.
Μετρησα εκοψα φελιζολ στην πλατη του ενυδρειου δυο κομματια.
Το ενα για βαση και το αλλο σχεδιασα και εκοψα πετρες που κοληθηκαν με ενυδρειακη σιλικονη πανω στο πρωτο.Φυσικα περασμα με φλογιστρο για να παρει οσο περισσοτερο φυσικη μορφη και κολλημα στην πλατη του ενυδρειου.
Αναγκαστικα και το εκοψα σε δυο κομματια μιας και ολοκληρο δεν εμπαινε γιατι εβρισκε στις κοντρες.
Το μονο που με χαλαει ειναι το μπλε χρωμα του φελιζολ αλλα μολις κανει την εμφανιση της η αλγη ολα θα αλλαξουν
Αφου καθαριστηκε η αμμος σχολαστικα τοποθετηθηκε παλι μεσα στο ενυδρειο μαζι με τις πετρες.
Το ενυδρειο τρεχει παλι κανονικα και ταιζω λιγο τροφη καθε 3 μερες για να μην χασω την βιολογια μου.
Τα ψαρια δοθηκαν σε μαγαζι και ειμαι σε σκεψεις για τα ειδη που θα φιλοξενησω.
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

κατασκευη background και αλλαγη πλευσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κατασκευη background και αλλαγη πλευσης   κατασκευη background και αλλαγη πλευσης Icon_minitimeΔευ Αυγ 22, 2011 12:17 am

Δεν φαινεται καμια φωτο βρε ρεμαλι!!!!!!

junkie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
makisko
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 1

κατασκευη background και αλλαγη πλευσης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: κατασκευη background και αλλαγη πλευσης   κατασκευη background και αλλαγη πλευσης Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 7:06 pm

γεια,

εγω θελω να κανω μια αλλη πατεντα! θελω να αλλαξω τον περιγυρο να αλλαξω τα χρωματα επιρεασμενος απο μερικες πληροφοριες που ειχα τωρα τελευταια. βασικα οτι τα ψαρια ειναι ποιο χαρουμενα και ποιο ενεργητικα οταν υπαρχει "μπλε" backround! σκεφτομαι να κανω τις δικες μου αφισες με εικονες απο ωκεανους μαλον στο print24 αλλα δεν ειμαι σιγουρος για το ποσο κοντα στο τζαμι να τις βαλω..μετα εχω και προβλημα με τον χωρο στο μαγαζι και θελω να το κανω με τις μικροτερες αλλαγες που γινεται..

θελει σκεψει το πραγμα και οποια βοηθεια εφπροσδεχτη!

Μακης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
κατασκευη background και αλλαγη πλευσης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» back to nature background

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Φτιάχτο μόνο σου-
Μετάβαση σε: