ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Μαυρο στομα λαμπιντο.

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sx21
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 41
Τόπος : Πετρουπολη

Μαυρο στομα λαμπιντο. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μαυρο στομα λαμπιντο.   Μαυρο στομα λαμπιντο. Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 3:15 pm

Απο χθες ενα λαμπιντο μου απο τα 5 εγινε ετσι!
https://2img.net/r/ihimizer/img11/8333/917953954972957945.jpg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Μαυρο στομα λαμπιντο. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαυρο στομα λαμπιντο.   Μαυρο στομα λαμπιντο. Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 6:05 pm

αυτο δεν λεει και πολλά.....
Τρωει ? πινει ? Συμπεριφορα ? Αναπνοη ? Περιττώματα ? Πόσο καιρό το έχεις? Σε τι ενυδρειο, με τι παραμετρους και με τι συγκατοικους ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sx21
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 41
Τόπος : Πετρουπολη

Μαυρο στομα λαμπιντο. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαυρο στομα λαμπιντο.   Μαυρο στομα λαμπιντο. Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 6:49 pm

Τρωει κανονικα,συμπεριφερεται κανονικα(εχει μια διαμαχη με αλλον εναν αρσενικο λαμπιντο),αναπνεει κανονικα.περιττωματα δεν εχω δει,το ενυδρειο μου απο μετρησεις ειναι οκ με 1,2μ μηκος,συγκατοικους εχει αλλα 4 λαμπιντο μαλλον 2 αρσενικα 3 θυληκα,2 socolofi,3 moorii χαρεμακια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnm62
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 20

Μαυρο στομα λαμπιντο. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαυρο στομα λαμπιντο.   Μαυρο στομα λαμπιντο. Icon_minitimeΣαβ Αυγ 13, 2011 12:56 pm

sx21 έγραψε:
Απο χθες ενα λαμπιντο μου απο τα 5 εγινε ετσι!
https://2img.net/r/ihimizer/img11/8333/917953954972957945.jpg

Αυτο γινετε καμια φορα γιατι τα αρσενικα πιανονται στομα με στομα οταν τσακωνονται .
Εγω πολλες φορες ξεχωριζω τα μικρα (3-4 ποντους) αρσενικα απο το στομα τους , εχουν πιο ανοικτο χρωμα απο το υπολοιπο κεφαλι .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μαυρο στομα λαμπιντο.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Ασθένειες-
Μετάβαση σε: