ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ενυδρείο του μήνα - Αμερική - Νοέμβριος 2010

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Ενυδρείο του μήνα - Αμερική - Νοέμβριος 2010   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ενυδρείο του μήνα - Αμερική - Νοέμβριος 2010    Ενυδρείο του μήνα - Αμερική - Νοέμβριος 2010   Icon_minitimeΣαβ Οκτ 30, 2010 9:07 pm

RIO ARACA BIOTOPE
chris7

Όταν αποφάσισα λοιπόν να πάω σε κάτι μαλακό αμέσως άρχισαν οι συζητήσεις με τον Ιάσονα( Moutralewn) και τον Γιάννη(Giannis malawi) σε τι είδος να πάω αφού τότε είχα στην κατοχή μου ένα ενυδρείο 60λιτρο άδειο! Ήθελα κάτι που να μην είναι πολύ συνηθισμένο και αμέσως τα παιδιά μου ειπαν αυτό και μου εξήγησαν περί τίνος πρόκειται και εννοείται ότι εγώ αμέσως συμφώνησα!
Τα υπόλοιπα τα κανόνισε ο Γιάννης. Μίλησε με τον Nidal και o Nidal μου εμπιστεύτηκε αυτά τα υπέροχα ψάρια!
Ο χαρακτήρας κ οι συμπεριφορές αυτών των ψαριών με κέρδισαν πάρα πολύ με αποτέλεσμα μετά απο 6 μήνες περίπου να τα μεταφέρω σε 150 λίτρα όλα δικά τους!

Να ευχαριστήσω τον Nidal που μου εμπιστεύτηκε αυτά πανέμορφα κ ασυνήθιστα ψαράκια και τους Ιάσονα κ Γιάννη για την πολύτιμη βοήθειά τους!


Ενυδρείο του μήνα - Αμερική - Νοέμβριος 2010   Img1964a

Ενυδρείο του μήνα - Αμερική - Νοέμβριος 2010   Img2088copy

Ενυδρείο του μήνα - Αμερική - Νοέμβριος 2010   Img1986a

Ενυδρείο του μήνα - Αμερική - Νοέμβριος 2010   Img2136copyedited1

Εδώ μπορείτε να δείτε το 60λιτρο που πρωτοεστησα!
Και εδώ η παρουσίαση του μεγάλου σπιτικού τους![/quote]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ενυδρείο του μήνα - Αμερική - Νοέμβριος 2010
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αμερική :: Ενυδρεία Αμερικής :: Ενυδρείο του μήνα Αμερικής-
Μετάβαση σε: