ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....

Πήγαινε κάτω 
+8
delta6
imichal
vag0s
Mbuna
chris7
georgetax
Moutralewn
thanasis76
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 4:50 pm

Αναμένουμε εναγωνίως τις φωτό!
eyessmile eyessmile
Yippie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis76
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
thanasis76


Αριθμός μηνυμάτων : 309
Ηλικία : 47
Τόπος : ΣΥΡΟΣ

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 9:34 pm

το ενυδρειο μπηκε στην βαση του και εδεσε και με την βαση
και με το σπιτι...
κολλησα τα πρωτα βραχια μεσα στο ενυδρειο.
σημερα αυτες να στεγνωσουν και αυριο παλι...
το προβλημα ειναι οτι το photobucket δεν με αφηνει
να κανω αντιγραφη το IMG code.....
και απο την τεχνολογια ειμαι πισω....

μεχρι να δω τι γινετε scratch ζηταω συγνωμη που δεν ξεκιναω την παρουσιαση. οποιος ειναι και στο αλλο φορουμ μπορει να παει να παρει ενα ματι... Wink Wink

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koing Koing
Μέλος
Μέλος
Koing Koing


Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 9:45 pm

Δωσε μας το λίνκ του λογαριασμου σου στο photobucket..Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis76
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
thanasis76


Αριθμός μηνυμάτων : 309
Ηλικία : 47
Τόπος : ΣΥΡΟΣ

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 9:50 pm

https://s994.photobucket.com/home/thanasis76/index

ελπιζω να μην εισαι χακερ... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koing Koing
Μέλος
Μέλος
Koing Koing


Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 9:52 pm

Οχι δεν ειμαι..Razz

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 001-3
προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 002-4-1
προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 004-2

Συγχαρητηρια για το μερακι σου και το αποτελεσμα.. GoodJob
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis76
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
thanasis76


Αριθμός μηνυμάτων : 309
Ηλικία : 47
Τόπος : ΣΥΡΟΣ

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 10:18 pm

εγω γιατι δεν μπορω?? τι εγινε ξαφνικα και δεν με αφηνει???
πως να ξεκινησω την παρουσιαση χωρις φωτο??? pale pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Koing Koing
Μέλος
Μέλος
Koing Koing


Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 10:44 pm

Απλα κανε κλικ πανω στο IMG code και το κανει copy μονο του..Σου εμφανιζει ενα μηνυματακι "Copied" και μετα εσυ απλα θα κανεις επικολληση εκει που θελεις Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis76
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
thanasis76


Αριθμός μηνυμάτων : 309
Ηλικία : 47
Τόπος : ΣΥΡΟΣ

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 22, 2010 11:33 pm

αλλαξε το προγραμμα??? γιατι πριν το εκανε μπλε, πατουσα αντιγραφη και μετα οπου ηθελα επικολληση....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis76
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
thanasis76


Αριθμός μηνυμάτων : 309
Ηλικία : 47
Τόπος : ΣΥΡΟΣ

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18, 2010 7:54 pm

καλησπερα!!! επανερχομαι για να πω την αποτυχια μου.....
καλα τα ομορφα λογια και η χαρα αλλα ειχα ατυχημα
η υποψιες καποιων οτι οι πετρες δεν θα σταθουν στον βυθο βγηκαν αληθινες οσο και αν το ειχα μελετησει καλα...
τελικα δεν αντεξαν πολλες μερες κατω στον βυθο και πριν λιγο που ειμουν ξαπλωμενος στο καναπε μου κοπηκε η ανασα μιας και με ειχα παρει ο υπνος....
οι μισες πετρες ηρθαν στην επιφανεια
αν καποιος σκεφτετε να κανει κατι παρομοιο ας σκεφτει πρωτα πως θα τις στιριξει στον βυθο....
ευτυχος που εγινε τωρα που ειμουν σπιτι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18, 2010 9:33 pm

Μεγαλη γκαντεμια...μπηκες σε περιπετειες τωρα...
Τις ειχες κολλησει με σιλικονη στον βυθο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
thanasis76
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
thanasis76


Αριθμός μηνυμάτων : 309
Ηλικία : 47
Τόπος : ΣΥΡΟΣ

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 18, 2010 10:03 pm

chris7 έγραψε:
Μεγαλη γκαντεμια...μπηκες σε περιπετειες τωρα...
Τις ειχες κολλησει με σιλικονη στον βυθο?

σε καποια σημεια ναι. γενικα ηταν μεταξυ τους ενωμενες με σιλικονη και καλαμακια απο σουβλακια για να κραταει η μια την αλλη....
και αφου στιθηκαν αυτες απο πανω ειχα βαλει κανονικες πετρες περασμενες με το μονωτικο υλικο για να ειναι ιδιες...
εμεινα μεσα στο ενυδρειο πολλες μερες και φανταστικα οτι ολα καλος... αλλα.... pale pale
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Samian
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 4

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 5:24 pm

Καλησπέρα, φίλε μου δεν θέλω να μειώσω την προσπάθειά σου.
Την παρακολούθησα από την αρχή όπως έχω παρακολουθήσει και την επίσης αξιέπαινη και πραγματικά εκπληκτική κατασκευή του ξύλινου ενυδρείου σου. Όμως για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους. θα προτιμούσα να έφτιαχνες μια πλάτη για το ενυδρείο σου από φελιζόλ, η οποία κρίνοντας από το αποτέλεσμα που που έδειξαν οι πέτρες σου, θα ήταν ......όλα τα λεφτά. Τύφλα να'χουν οι κατασκευές γνωστών και μη εταιρειών του χώρου.
Τώρα εάν το έκανες σαν πείραμα ξανά πάλι μπράβο γιατί με πειραματισμούς πετυχημένους και μη προχωρά το χόμπυ μας.

Αλλά......φτιαχτές πέτρες βρε φίλε....κάνε μια βολτίτσα στον καθαρό αέρα και μάζεψε ...κάνα φορτηγό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis76
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
thanasis76


Αριθμός μηνυμάτων : 309
Ηλικία : 47
Τόπος : ΣΥΡΟΣ

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 8:33 pm

Samian έγραψε:
Καλησπέρα, φίλε μου δεν θέλω να μειώσω την προσπάθειά σου.
Την παρακολούθησα από την αρχή όπως έχω παρακολουθήσει και την επίσης αξιέπαινη και πραγματικά εκπληκτική κατασκευή του ξύλινου ενυδρείου σου. Όμως για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους. θα προτιμούσα να έφτιαχνες μια πλάτη για το ενυδρείο σου από φελιζόλ, η οποία κρίνοντας από το αποτέλεσμα που που έδειξαν οι πέτρες σου, θα ήταν ......όλα τα λεφτά. Τύφλα να'χουν οι κατασκευές γνωστών και μη εταιρειών του χώρου.
Τώρα εάν το έκανες σαν πείραμα ξανά πάλι μπράβο γιατί με πειραματισμούς πετυχημένους και μη προχωρά το χόμπυ μας.

Αλλά......φτιαχτές πέτρες βρε φίλε....κάνε μια βολτίτσα στον καθαρό αέρα και μάζεψε ...κάνα φορτηγό...

δεν εχεις αδικο , οπως τα λες ειναι...
θα μπορουσα να φτιαξω μια πλατη μια χαρα και χωρις προβληματα και να μαζεψω πετρες απο το βουνο...
το θεμα ειναι οτι απο μικρος κανω πειραματα και δοκιμες σε οτι φτιαχνω!!! στα πειραματα τα μισα και παραπανω δεν βγαινουν αλλα μαθαινεις απο αυτα...
το καλο ειναι οτι το πειραμα του ενυδρειου πετυχε, γιατι αυτο ηταν το δυσκολο...
δεν με πειραζει πραγματικα για τις πετρες και οπως ειδες δεν κολλαω να δειξω και την αποτυχια μου...
το να φτιαχνω με ξεκουραζει...
τωρα το ενυδρειο το εχω αδειασει και το παλευω ξανα... ορεξη υπαρχει και οσο χρονο βρισκω.....
σε ευχαριστω και για τα καλα σου λογια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gianel
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 40
Τόπος : ΑΓΙΟΙ ΘΕΟΔΩΡΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 17, 2012 3:30 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑΝΑΣΗ, ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ,ΤΟ ΦΕΝΙΖΟΛ ΕΙΝΑΙ ΤΟΞΙΚΟ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΛΑΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΤΟ ΜΠΟΡΩ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....    προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 17, 2012 4:23 pm

Οχι φιλε μου το φςλιζολ δεν ειναι τοξικο και μπορεις να το βαλεις και στις 2 περιπτωσεις που αναφερεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
 
προσπαθεια κατασκευης πετρες για malawi....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Φτιάχτο μόνο σου-
Μετάβαση σε: