ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ανέβασμα φωτογραφιών

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
georgetax
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
georgetax


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ

Ανέβασμα φωτογραφιών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανέβασμα φωτογραφιών   Ανέβασμα φωτογραφιών Icon_minitimeΤετ Απρ 28, 2010 3:29 pm

παιδιά της τελευταίες μέρες προσπαθώ να βάλω φωτογραφίες στο photobucket kai sto flickr αλλά δεν μπορώ, μου βγάζει συνέχεια το μήνυμα ότι κάτι πήγε στραβά με το upload .

μήπως γνωρίζεται τι συμβαίνει?

και επίσης έχετε να μου προτείνεται καμιά καλή σελίδα για ανέβασμα φωτογραφιών ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Ανέβασμα φωτογραφιών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανέβασμα φωτογραφιών   Ανέβασμα φωτογραφιών Icon_minitimeΤετ Απρ 28, 2010 8:15 pm

Γιώργο, δοκίμασε και στο http://imageshack.us/

Σχετικά με το upload, μήπως έχεις κάποιον proxy server ή μήπως ο πάροχός σου έχει πρόβλημα με το upload?
Δοκίμασες να ανεβάσεις κάτι κάπου αλλού ή να στείλεις κάτι μέσω π.χ. msn ή κάτι αντίστοιχο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgetax
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
georgetax


Αριθμός μηνυμάτων : 656
Ηλικία : 44
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ

Ανέβασμα φωτογραφιών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανέβασμα φωτογραφιών   Ανέβασμα φωτογραφιών Icon_minitimeΤετ Απρ 28, 2010 8:45 pm

π.χ. ανεβάζω άνετα στο facebook φωτογραφίες απ το pc μου αλλά στο photobucket όχι .μπορώ να επισυνάψω αρχεια στο email μου , τι να πώ θα δοκιμάσω και αυτό και θα σου πώ

τι είναι το proxy server???

το μήνυμα από το photobucket :

Image upload failed
Upload failed for DSC0085.jpg with error: A network error caused your upload to fail. Please try your upload again.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Ανέβασμα φωτογραφιών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανέβασμα φωτογραφιών   Ανέβασμα φωτογραφιών Icon_minitimeΣαβ Μάης 01, 2010 11:19 am

Άμα ανεβάζεις απο αλλού, τότε κάτι άλλο θα φταίει.
Παρόλα αυτά δοκίμασε και απο το παραπάνω site που σου έδωσα.

Ο proxy, με απλά λόγια, είναι ένας server που υπάρχει ανάμεσα σε σένα και το internet και διαχειρίζεται την κίνηση από και προς τον υπολογιστή. Αν υπάρχει κάτι τέτοιο θέλεις κάποιες επιπλέον ρυθμίσεις.
Οι proxy βέβαια υπάρχουν κατά βάση σε εταιρίες. Οπότε αν το πρόβλημά σου είναι απο το σπίτι τότε δεν φταίει κάτι τέτοιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανέβασμα φωτογραφιών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Φωτογραφία :: Τεχνική φωτογραφίας-
Μετάβαση σε: