ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup

Πήγαινε κάτω 
+4
Z.X
orck
Koing Koing
Nik25
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nik25
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
Nik25


Αριθμός μηνυμάτων : 12

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΤετ Ιουν 10, 2009 1:05 pm

Το 650 λιτρο που έγινε Tανγκανικα είναι αυτο εδώ
Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Image3
Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Image4
Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup IMGP2291
Έχει όλα τα καλούδια πάνω του και είναι στη φαση του στρωσίματος με αμμωνία.Ήδη εχουμε 0 αμμωνια και πολλα νιτρωδη....
Αν και ο admin θα με μαλωσει το παω για frontosa tank με leleupis
Συντομα νεες φωτος και με aquascaping.
Πληροφοριες για το ενυδρειο μπορειτε να βρειτε και στην προσωπικη μου σελίδα εδώ
http://www.dreamwaters.gr/eneidria.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dreamwaters.gr
Koing Koing
Μέλος
Μέλος
Koing Koing


Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΤετ Ιουν 10, 2009 2:45 pm

Πολυ καλες προδιαγραφες εχει και πιστευω πως με την αναλογη αγαπη θα γινει IMBA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
orck
Μέλος
Μέλος
orck


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ηλικία : 46
Τόπος : Π.Φαληρο

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΤετ Ιουν 10, 2009 5:55 pm

το θυμαμαι αυτο το ενυδρειο
ειναι απο τις καλυτερες κατασκευες που εχω δει ποτε μου
περιμενω να δω το στησιμο του βιοτοπου (βιοτοπο θα το κανεις, ετσι; η θα βαλεις καραβακια, παρθενωνες κλπ; lol!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΤετ Ιουν 10, 2009 8:36 pm

Σαν κατασκευη σιγουρα δεν μπορουμε να πουμε πολλα γιατι εσυ εισαι ο μαστορας....
Πιστευω οτι ο συνδιασμος που σκεφτεσαι ειναι μια χαρα(στο κατω κατω αν το βαρεθεις θα κανεις ενα με tropheus..).
Φροντοζα με leleupi ειναι ενας ωραιος συνδιασμος.
Και μια ομαδα cyprichromis θα χωρουσε πιστευω,απλως θελει πολλη σκεψη η διακοσμηση για να βρει το καθενα το μερος του.
Τι σκεφτεσαι πανω σε αυτο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
Nik25
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
Nik25


Αριθμός μηνυμάτων : 12

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΠεμ Ιουν 11, 2009 9:53 am

Eχουν μπει ηδη 100 κιλα πετρες.Δε θελω να το πειξω στην πετρα καθως θελω να αφησω χωρο για κολυμπι.Εννεοιτε πως θα γινει βιοτοπος και οχι καραβακια ναυαγια και σκαφανδρα!Σκεφτομαι για 6-7 ατομα frontosa και καμια 20αρια leleupis.Για τον βυθο τι προταση υπαρχει??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dreamwaters.gr
orck
Μέλος
Μέλος
orck


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ηλικία : 46
Τόπος : Π.Φαληρο

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΠεμ Ιουν 11, 2009 3:20 pm

αστιευομουν
εχω παρει μια ιδεα απο τα παλιοτερα ενυδρεια που ειχες με τι προσοχη τα στηνεις και ειμαι σιγουρος οτι οτι και να φτιαξεις θα ειναι καταπληκτικο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΠεμ Ιουν 11, 2009 10:15 pm

Νικο 20 leleupi δεν μπορει να βαλεις μαζι,θα γινει πανικος και δεν θα μεινει λεπι.
Βαλε καλυτερα μια ομαδα απο cyprichromis που ειναι ψαρια που λειτουργουν σαν χαρεμι για να γεμισεις το ενυδρειο.

Η καλυτερα βαλε tropheus lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12, 2009 1:41 pm

20 Leleupi's σίγουρα όχι (έκτος αν σου αρέσει το Parl Harbour geek geek )

Μπορείς να βάλεις 6-7 frontoza και μια ομαδούλα cyprichromis για αρχή και κατόπιν μεγαλώνοντας οι φροντόζες αφαιρείς σιγά-σιγά άτομα και μένεις με ένα χαρέμι φροντόζες παρέα με τα cyprichromis (αν την βγάλουν καθαρή με τα ενήλικα φροντόζα).

Άλλη επιλογή είναι τα tropheus και τελευταία επιλογή ένα συνδυασμός με ζευγάρια απο διαφορετικά είδη πετρόψαρων και κελυφόψαρων (π.χ. Leleupi-Brichardi-Julidochromis μαζί με multifasciatus και occelatus)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik25
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
Nik25


Αριθμός μηνυμάτων : 12

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12, 2009 8:52 pm

Λοιπον να και οι φωτος απο το aqauascape.Ειναι απο κινητο με επεξεργασια photoshop.
Γιατι θα γινει χαμος με τα leleupi?
Ενοειτε απο ξύλο??Δεν εχω ιδεα απο Tανγκανικα αλλα σιγουρα θελω τα forntosa παρεα νε καποιο κοπαδακι.Τα πολυ μικρα κελυφοψαρα θα χαθουν σε τοσο ογκο νερου....Παλι καθε γνωμη δεκτη.Επισης οποιος θελει ερχεται να με βοηθησει και απο κοντα στυην επιλογη ψαριων...καθε προταση ευπροσδεκτη.Κερναμε και καφε.Πολλα λογια ομως ειπα ,να οι φωτο:
Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup 0039t

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup 0040v

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup 0041r

Επειδη σας προλαβα οποιος πει οτι θελει και αλλες πετρες ας τις κουβαλησει μονος του Razz .Μου επεσε η μεση με 100 κιλα βραχια Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dreamwaters.gr
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12, 2009 10:17 pm

Nik25 έγραψε:
Επειδη σας προλαβα οποιος πει οτι θελει και αλλες πετρες ας τις κουβαλησει μονος του Razz .Μου επεσε η μεση με 100 κιλα βραχια Very Happy

Το μόνο είναι ότι θέλει κι άλλες πέτρες!! geek geek geek
lol! lol! lol!

Σοβαρά τώρα, θα χρειαστούν και άλλες πέτρες και απο θέμα εργονομίας (τις χρειάζονται τα ψάρια), απο θέμα ομορφιάς αλλά και απο θέμα όγκου (φαίνεται πολύ άδειο το ενυδρείο). Οπότε ξεκου΄ρασε την μέση σου, βρες παρέα και ξεκίνα πάλι κουβάλημα. Razz Razz

Επίσης, προσωπικά θα προτιμούσα να ήταν όλες οι πέτρες ιδίου τύπου. Δείχνουν καλύτερα στο μάτι και διευκολύνουν στο στήσιμο. Wink

Τα Leleupi, θα πλακωθούν πολύ άσχημα αν μπουν πολλά και με το δεδομένο ότι την παρούσα στιγμή δεν υπάρχουν πολλές κρυψώνες, είναι πολύ πιθανό να έχεις και θύματα.

Αφού έχεις αποφασίσει για φροντόζες και θέλεις και κάτι ακόμα κοπαδιαστό η λύση είναι μία και λέγεται cyprichromis. Θα πρότεινα μια ομαδούλα απο κάποιο είδος jumbo που γίνονται και σχετικά μεγάλα (για το είδος τους).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12, 2009 10:20 pm

Ναι Νικ τα leleupi δεν ειναι κοπαδοψαρο και θα χτυπιουνται σιγουρα μεταξυ τους...
Μπορεις να βαλεις μια τετραδα leleupi και να το συνδιασεις με Altolamprologus calvus που και αυτο γινεται μεγαλο(15cm)και θα ταιριαξει ωραια στον ογκο του ενυδρειου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
Koing Koing
Μέλος
Μέλος
Koing Koing


Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΠαρ Ιουν 12, 2009 10:46 pm

Στην μεση εκει που υπαρχει κενο για να γεμισει βαλε καμια μεγαλη Valsineria...Οσο για τις πετρες τα ειπαν τα παιδια...
Για μεγαλυτερη φυσικοτητα θα εβαζα μικρα ξυλακια μαζεμενα απο παραλια και βρασμενα 5-6 φορες για να μην σου μαλσκωνουν το νερο...Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13, 2009 12:46 am

Εχεις μια μικρη εμμονη με τα ξυλα εσυ... albino
Δεν χρειαζεται παντως να βαζουμε ξυλα σε αφρικανες,δεν βοηθανε στην χημεια του νερου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
Koing Koing
Μέλος
Μέλος
Koing Koing


Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13, 2009 12:53 am

Οτι εχω την εχω.. Suspect
Απλα μετα απο τις συζητησεις μας εβγαλα το συμπερασμα(πιστευω να μην ειναι λανθασμενο) πως αμα βραστουν αρκετες φορες τα ξυλα δεν θα ενοχλουν το νερο..:S...
Aν εχω κανει λαθος παρακαλω πειτε μου..Να ξερω για το μελλον..Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik25
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
Nik25


Αριθμός μηνυμάτων : 12

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13, 2009 3:13 am

Oλες οι γνωμες δεκτες και ειναι υπο συζητηση.Αλλα να βρασω ξυλα....χλωμο.Εχω βαλει απειρες φορες ξυλα στο ενυδρειο οπως ηταν με την χωματιλα και ουδεν προβλημα.Υπερβολικη η κινηση με το βρασιμο.
Υ.Γ.Τα βαρεθηκα τα ξυλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dreamwaters.gr
orck
Μέλος
Μέλος
orck


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ηλικία : 46
Τόπος : Π.Φαληρο

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13, 2009 7:53 am

σε οποιαδηποτε αλλο setup δεν υπαρχει κανενα προβλημα (πχ φυτμενο, δισκους, κοινωνικο) τα ξυλα θα βγαλουν στο νερο τις τανινες τους και θα σε βοηθησουν να το μαλακωσουν
στις αφρικανες ομως δεν θες μαλακο νερο, θες πιο σκληρο απο οτι εχει η βρυση σου
λογικα για αυτο σου λεει ο koing να τα βρασεις να μην σου πανε τις παραμετρους του νερου απο την λαθος μερια
ουτε εμενα μου αρεσουν τα ξυλα, φυτα κλπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΣαβ Ιουν 13, 2009 11:44 am

Για τα ξύλα που αναφέρθηκε, αν μπουν, καλό είναι να είναι απο παραλία τα οποία θα είναι "θαλασσοδαρμένα" και ίσως να επηρεάσουν ελάχιστα ως καθόλου τις παραμέτρους του νερού προς τα κάτω.

Γενικότερα θεωρώ ότι τα ξύλα σε Ταγκανίκα στήσιμο μπαίνουν σε συγκεκριμένες περιπτώσεις. Υπάρχουν περιοχές στην λίμνη όπου μαζί με τις πέτρες βρίσκεται και κάποια βλάστηση μαζί με κάποια ξύλα. Οιπεριοχές αυτές βρίσκονται κοντά στις ακτές και σε μικρό βάθος όπου απαντώνται κυρίως κάποια είδη Neolamprologus (π.χ. Daffodil). Αν μιλάμε για στήσιμο με φροντόζες ή tropheus που είναι είδη που κυρίως απαντώνται σε μεγαλύτερα βάθη, δεν ταιρίαζουν τα ξύλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik25
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
Nik25


Αριθμός μηνυμάτων : 12

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΣαβ Ιουν 20, 2009 1:49 pm

Xτες αργά το βράδυ μπήκανε μετα απο αλλαγή νερού 90% οι πρώτοι κάτοικοι.
5 πιτσιρίκια (7-8cm) Cyphotilapia frontosa και 2 πιτσιρίκια Synodontis eupterus τα οποία χαθήκανε στο βραχώδες τοπίο.
Τα frontosa ακόμη δεν εγκληματιστήκανε στο νεό περιβάλλον και με το ζόρι τσιμπήσανε λίγο granulate σημερα το πρωί.
Μετρήσεις νερού Θεσσαλονίκης.
ph~8
Kh~15
gh~17
Θερμοκρασία 25.5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dreamwaters.gr
Koing Koing
Μέλος
Μέλος
Koing Koing


Αριθμός μηνυμάτων : 168
Ηλικία : 30
Τόπος : Xαλκιδα

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΣαβ Ιουν 20, 2009 1:57 pm

Φωτογραφια να δουμε το βραχωδες τοπιο...Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΚυρ Ιουν 21, 2009 1:27 pm

Μια χαρά οι μετρήσεις, μια χαρά και οι κάτοικοι.
cheers cheers

Τώρα σε αναμονή για να μεγαλώσουν και να βγάλεις χαρέμι.

Καλή αρχή.

...αααα και να μην ξενχιόμαστε...σου έχω πει πόσο fans της φωτογραφίας είμαστε εδώ έτσι;;

Κοινώς...θέλουμε φωτόοοο!!!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nik25
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
Nik25


Αριθμός μηνυμάτων : 12

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΠεμ Ιουν 25, 2009 7:02 pm

Eίμαι σε φάση εμφάνισης διατομικής άλγης.Οι πέτρες πιάσανε μια μπεζ σκόνη που με το τίναγμα του χεριού σκορπίζει...Υπομονη.
Οι κάτοικοι είναι πανευτιχείς πάντως και όλα βαίνουν καλώς...τα ψάρια άρχισαν να τρώνε κανονικά το granulate.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.dreamwaters.gr
andreas301
Μέλος
Μέλος
andreas301


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Τόπος : Uganda

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΣαβ Ιουν 27, 2009 10:10 pm

Nik25 έγραψε:
Xτες αργά το βράδυ μπήκανε μετα απο αλλαγή νερού 90% οι πρώτοι κάτοικοι.
5 πιτσιρίκια (7-8cm) Cyphotilapia frontosa και 2 πιτσιρίκια Synodontis eupterus τα οποία χαθήκανε στο βραχώδες τοπίο.
Τα frontosa ακόμη δεν εγκληματιστήκανε στο νεό περιβάλλον και με το ζόρι τσιμπήσανε λίγο granulate σημερα το πρωί.
Μετρήσεις νερού Θεσσαλονίκης.
ph~8
Kh~15
gh~17
Θερμοκρασία 25.5

Ε ρε αθάνατο νερό της Θεσσαλονίκης πόσο μας διευκολύνεις εμάς τους αφρικάνους !!!
Λοιπόν το παρακολουθώ το θέμα σιωπηλά αλλά θέλω πλέον κι εγώ να πω ότι για άλλη μια φορά βλέπουμε ένα όμορφο ενυδρείο να στήνεται.
Καλά λίτρα για τις φροντόζες, η διακόσμηση υποσχόμενη, όλα θα πάνε καλά και περιμένουμε να δούμε φωτογραφίες !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis-malawi
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Giannis-malawi


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθηνα

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 05, 2009 12:35 pm

Nικο αν και αργα (λογω υποχρεωσεων τελευταια) σου ευχομαι καλη επιτυχια στο νεο στησιμο (δεδομενη με το μερακι σου) και περιμενουμε πολλες φωτο μολις φτασει στο επιπεδο που το θες... Very Happy Very Happy

μεχρι στιγμης,απο αποψη στησιματος προσωπικα μου αρεσει πολυ..γενικα τα ειπαν ολα οι φιλοι πριν απο μενα..καλη συνεχεια!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thodoris
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
thodoris


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 39
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup   Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup Icon_minitimeΤρι Αυγ 03, 2010 10:18 am

Giannis-malawi έγραψε:
Nικο αν και αργα (λογω υποχρεωσεων τελευταια) σου ευχομαι καλη επιτυχια στο νεο στησιμο (δεδομενη με το μερακι σου) και περιμενουμε πολλες φωτο μολις φτασει στο επιπεδο που το θες... Very Happy Very Happy

μεχρι στιγμης,απο αποψη στησιματος προσωπικα μου αρεσει πολυ..γενικα τα ειπαν ολα οι φιλοι πριν απο μενα..καλη συνεχεια!! cheers

Νικο και εμένα μου αρέσει πολύ το ενυδρείο σου...

Άραγε υπάρχει ακόμα??

Φωτο...Φωτο...Φωτο...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δυναμική επιστροφή με Tανγκανικα setup
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Tanganyika-
Μετάβαση σε: