ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)

Πήγαινε κάτω 
+14
chris7
Kisifer
Bisonas
Moutralewn
diskus fan
egeorgiou
Stelios_Rjk
msigouros
lingistis
georgetax
Giannis-malawi
imichal
Z.X
waterpolo
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
waterpolo
Μέλος
Μέλος
waterpolo


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 01, 2008 1:58 pm

φιλε, επρεπε να βαλεις τροφεους.....................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 01, 2008 3:01 pm

Ειρηνη υμην παιδια.................. lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 01, 2008 9:43 pm

waterpolo έγραψε:
φιλε, επρεπε να βαλεις τροφεους.....................

Σ'έβαλε κι εσένα να με κράξεις εε;;
Razz Razz lol! lol!

Σοβαρά τώρα, είμαι δηλωμένος αφρικανάκιας και αντι-μποστανάς.... Razz Razz

....απλώς η εμπειρία μου περιοριζόταν στην Αφρική κάτι που ήθελα να αλλάξω.

Ουτως ή άλλως (όπως ήδη ξέρει ο σαρδανάπαλος Tanganyikos ) έχω άλλα 2 τα οποία είναι Αφρική.
bounce bounce farao farao
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
waterpolo
Μέλος
Μέλος
waterpolo


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 12:12 am

Παιδια, αποφασισα να κανω ενα update για να δειτε πως ειναι το ενυδρειο μου μετα απο σχεδον 8 μήνες που "τρεχει". Ειχα ξεκινησει με 14 ικολα 4-5 εκατοστα περιπου. 1 δεν τα καταφερε κ ειχα 13.Πριν απο περιπου 2 εβδομαδες, προσθεσα κ αλλα 4 σαφως πιο μεγαλα 8-9 εκατοστα περιπου, τα οποια τα πηρα απο τον Μαριο (ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ) κ τον ευχαριστω πολυ . Συνολικα τωρα εχω 17 ικολα, ολα ειναι ενταξει μεχρι στιγμης, δεν εχουν διαταραχθει ισσοροπιες, τα καινουργια 4 ικολα που προσθεσα ειναι μερος του συνολου.Ο λογος που το εκανα ειιναι, για να παρω επιτελους γεννες, ιδωμεν........
Εχω κανει μερικες αλλαγες σε σχεση με το αρχικο ενυδρειο εχω βγαλει πετρες απο τη μεση που πιστευω δεν εξυπηρετουσαν σε τιποτα, αφου τα περισσοτερα ικολα κατα τη διαρκεια της ημερα κολυμπουν παρα κρυβονται κ νομιζω πετυχα κ καλυτεροοπτικο αποτελεσμα κ εχω προσθεση εναν κυκλοφοριτη.
Μετα απο παρακολουθηση 8 μηνων του ενυδρειου +διαβασμα, εβαλα τον κυκλοφοριτη για να πετυχω καλυτερη ποιοτητα νερου, οχι πως δεν ειχα. Επισης εγινα ακομη πιο σχολαστικος με την ΑΛΛΑΓΗ ΝΕΡΟΥ. Περιπου 1/5 κανω αλλαγες νερου καθε εβδομαδα, ΑΥΣΤΗΡΩΣ.
Τα σχολια δικα σας

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 _DSC03421

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 _DSC03231

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 _DSC0351

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 _DSC0340

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 _DSC0336
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 12:16 am

Υπεροχο ψαρι....
Εχω καποια ενσταση με το στησιμο,αλλα αφου ολα πανε καλα...
Μητσε εισαι αρχηγος......
Ωραιες φωτο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
waterpolo
Μέλος
Μέλος
waterpolo


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 12:19 am

Z.X έγραψε:
Υπεροχο ψαρι....
Εχω καποια ενσταση με το στησιμο,αλλα αφου ολα πανε καλα...
Μητσε εισαι αρχηγος......
Ωραιες φωτο.....

Χρηστο thx, καταλαβαινω τι εννοεις, τα ψαρια κρυβονται ΟΛΑ μονο οταν κλεινουν τα φωτα, την υπολειπη ωρα κολυμπουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 12:40 am

Πραγματι αμα σε συνηθησουν οι κιχλιδες χρησιμοποιουν τις πετρες μονο το βραδι και μονο σαν φωλια. Και μενα τα mbuna κολυμπαν συνεχεια......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
orck
Μέλος
Μέλος
orck


Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ηλικία : 46
Τόπος : Π.Φαληρο

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 4:54 am

Μητσε (ετσι σε λεει ο ΖΧ) πολυ ωραια τα ikola σου, εχω δει το συγκεκριμενο ειδος στον Μαριο
πες μου κατι εαν θες
γιατι αφαιρεσεις πετρες; εχεις κανει κατι με τον φωτισμο; στην δευτερη φωτογραφια ειναι πολυ πιο σκοτεινο το αποτελεσμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
waterpolo
Μέλος
Μέλος
waterpolo


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 7:53 am

orck έγραψε:
Μητσε (ετσι σε λεει ο ΖΧ) πολυ ωραια τα ikola σου, εχω δει το συγκεκριμενο ειδος στον Μαριο
πες μου κατι εαν θες
γιατι αφαιρεσεις πετρες; εχεις κανει κατι με τον φωτισμο; στην δευτερη φωτογραφια ειναι πολυ πιο σκοτεινο το αποτελεσμα...
Σου φαινεται πιο σκοτεινο γιατι εχει αλγη.
Πετρες αφαιρεσα γιατι κατα τη δικη μου γνωμη δε χρειαζοταν τοσες πολλες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kisifer
Μέλος
Μέλος
Kisifer


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Τόπος : Αλεξανδρούπολη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 8:55 am

Άντε φίλε Δημήτρη καιρός ήταν να δούμε την αλλαγή που ακούγαμε τόσο καιρό Smile Τα έχουμε πει και από το τηλέφωνο για τα ψαράκια αυτά...οπότε εδώ θα αρκεστώ μόνο να πω ότι μου αρέσει πολύ περισσότερο το στήσιμο έτσι.
Επίσης θα συμφωνήσω με τις πέτρες...και τα δικά μου τροφέους μπαίνουν στις τρύπες μόνο το βράδυ ή όταν αλλάζω νερό που τρομάζουν. Άντε να δούμε κανά μικρό σιγά σιγά μπας και στήσουμε κανένα καινούργιο ενυδρείο tongue tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
waterpolo
Μέλος
Μέλος
waterpolo


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 9:08 am

Ξενοφων? Ειπαμε red rainbow kasanga κ τα μυαλα στα καγκελα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AFRICANOS
Μέλος
Μέλος
AFRICANOS


Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 53
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 9:15 am

Δημητρη ειδα το ενυδρειο σου και μου αρεσει , χαιρομαι πολυ που τα ψαρια μου ενσωματοθικαν στην αποικια σου χωρης προβληματα , σου ευχομαι ειληκρινα να ανταμιφθουν οι κοποι σου και να δεις και εσυ μωρακια ειναι απιστευτη εμπειρια , ( βαλε κι αλλλες φωτο Very Happy ), καλη συνεχεια ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://mario.pblogs.gr/
Kisifer
Μέλος
Μέλος
Kisifer


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Τόπος : Αλεξανδρούπολη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 10:43 am

waterpolo έγραψε:
Ξενοφων? Ειπαμε red rainbow kasanga κ τα μυαλα στα καγκελα

Έτσι σε θέλω....δυναμικό και με άποψη Smile Εγώ θα πάω για Mpulungu τα έχουμε πει αυτά...μιλημένα συμφωνημένα χεχεχεχεχε...κάτσε να βγάλουμε μικρά από τα Moliro και θα την βρούμε την άκρη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lingistis
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
lingistis


Αριθμός μηνυμάτων : 382
Ηλικία : 55
Τόπος : ΦΛΩΡΙΝΑ

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 2:26 pm

Μπράβο waterpolo cheers
Πολύ όμορφες οι φώτο... περιμένουμε νεότερα Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://bumblebeegr.blogspot.com/
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 5:31 pm

Z.X έγραψε:

Εχω καποια ενσταση με το στησιμο,αλλα αφου ολα πανε καλα...
Μητσε εχουμε κανει καποιες συζητησης επανω στο στησιμο ενος tropheus ενυδρειου.
Δεν εχω κρατησει ποτε ομαδα απο αυτα τα ψαρια σε ενυδρειο,απλως ειχα συμμετασχει στην διακοσμηση Αυτου του ενυδρειου με γνωση το διαβασμα του βιοτοπου τους και καποια παραδειγματα απο ξενους χομπιστες που θεωρω αξιοπιστους..
Προσωπικα θεωρω οτι τα συγκεκριμενο ειδος θελει πολυ πετρα και αυτο το ειχα συμπερανει απο μερικους παραγοντες.
1)Ετσι ειναι ο βιοτοπος του.
2)Ειναι παρα πολυ επιθετικο αρα θεωρησα οτι εχει αναγκη απο καλυψη.

Πες μου που βασιστηκες μηπως τελικα εχεις δικιο και μπορουμε να δουμε την διακοσμηση ενος tropheus ενυδρειου διαφορετικα γιατι σιγουρα οπτικα το αποτελεσμα ειναι ομορφο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
waterpolo
Μέλος
Μέλος
waterpolo


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 5:38 pm

Z.X έγραψε:
Z.X έγραψε:

Εχω καποια ενσταση με το στησιμο,αλλα αφου ολα πανε καλα...
Μητσε εχουμε κανει καποιες συζητησης επανω στο στησιμο ενος tropheus ενυδρειου.
Δεν εχω κρατησει ποτε ομαδα απο αυτα τα ψαρια σε ενυδρειο,απλως ειχα συμμετασχει στην διακοσμηση Αυτου του ενυδρειου με γνωση το διαβασμα του βιοτοπου τους και καποια παραδειγματα απο ξενους χομπιστες που θεωρω αξιοπιστους..
Προσωπικα θεωρω οτι τα συγκεκριμενο ειδος θελει πολυ πετρα και αυτο το ειχα συμπερανει απο μερικους παραγοντες.
1)Ετσι ειναι ο βιοτοπος του.
2)Ειναι παρα πολυ επιθετικο αρα θεωρησα οτι εχει αναγκη απο καλυψη.

Πες μου που βασιστηκες μηπως τελικα εχεις δικιο και μπορουμε να δουμε την διακοσμηση ενος tropheus ενυδρειου διαφορετικα γιατι σιγουρα οπτικα το αποτελεσμα ειναι ομορφο...

1)Χρηστο , αφαιρεσα μονο 3 πετρες, τις υπολοιπες τις εβαλα στις ηδη υπαρχουσες...........
Ο κυριαρχος αρσενικος που εχω κυνηγαει συνεχεια τα υπολειπα, οταν συμβαινει αυτο δεν κρυβονται στις πετρες αλλα κολυμπουν γρηγορα μεσα στο ενυδρειο κτλ.
Επισης ενας ακομη μυθος ειναι οτι χρειαζονται πολυ αμμο, ΔΕΝ χρειαζονται, δεν εχουν σκαψει λαγουμια κτλ, εγω απλα μοιραζομαι τις εμπειριες μου κ ειμαι πολυ σιγουρος γι αυτα που γραφω.
2) οσον αφορα την επιθετικοτητα του , ναι ειναι οντως οπως καθε κιχλιδα, αλλα για να δωσω ενα παραδειγμα πιστευω ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΑ απο τα labido, τα οποια labido τα ειχα , εχω βγαλει κ γεννες κ γενικα το ξερω το ψαρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 6:03 pm

Ξερω οτι θελεις να βγαλεις γεννες...
Θεωρεις οτι με λιγοτερες κρυψωνες μπορει να γινει πιο ευκολο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
waterpolo
Μέλος
Μέλος
waterpolo


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 08, 2009 8:51 pm

λοιπον, θα ερθεις για καφε σπιτι μου κ θα δεις το ενυδρειο, αν νομιζεις πως δεν εχω αρκετες κρυψωνες θα τις ξαναβαλω τις πετρες, το ξαναλεω εβγαλα μονο 3 πετρες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zorba_The_Freak
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 41

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 19, 2009 8:13 pm

cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
waterpolo
Μέλος
Μέλος
waterpolo


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2009 1:41 pm

To παρακατω βιντεακι το αφιερωνω στο φιλο μου τον Ξενοφων, ξερει αυτος...........


https://www.youtube.com/watch?v=8GooyT2K688
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giannis-malawi
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Giannis-malawi


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθηνα

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2009 2:04 pm

αξιος... Very Happy Very Happy

εμεις να μην μαθουμε δλδ?? geek geek lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kisifer
Μέλος
Μέλος
Kisifer


Αριθμός μηνυμάτων : 95
Τόπος : Αλεξανδρούπολη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2009 6:57 pm

waterpolo έγραψε:
To παρακατω βιντεακι το αφιερωνω στο φιλο μου τον Ξενοφων, ξερει αυτος...........


https://www.youtube.com/watch?v=8GooyT2K688

Αγόρι μου, σε καλό δρόμο είσαι. Άντε με το καλό...αν και απ'ότι είδα έχεις δουλειά ακόμα. Και εμένα το κάνουν αυτό συνέχεια αλλά μπούκωμα γιοκ...για να δούμε. Υπομονηηηηηηηηηηη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2009 7:00 pm

Α καλα πανικος..
Νομιζω οντως Μητσε οτι ειναι θεμα χρονου πλεον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
waterpolo
Μέλος
Μέλος
waterpolo


Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Θεσσαλονίκη

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2009 8:24 pm

Κ εγω ετσι νομιζω. Ο κυριαρχος φλερταρει συνεχεια κ εχει γεμισει με αμμο τις πετρες της περιοχης του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)   (Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos) - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 30, 2009 9:15 pm

Άντε και σε καλή μεριά... afro afro

Τους δίνω 1 εβδομάδα να αντέξουν απέναντι στην γοητεία του του αρσενικού!!
cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
(Tanganyika) Tropheus Ikola (update, new photos)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» (Tanganyika) Tropheus Ikola Kaiser
» Tropheus Ikola
» Tropheus ikola

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Ενυδρεία Αφρικής-
Μετάβαση σε: