ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Πέτρες από Θεσσαλονίκη

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lingistis
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
lingistis


Αριθμός μηνυμάτων : 382
Ηλικία : 55
Τόπος : ΦΛΩΡΙΝΑ

Πέτρες από Θεσσαλονίκη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πέτρες από Θεσσαλονίκη   Πέτρες από Θεσσαλονίκη Icon_minitimeΤετ Νοε 26, 2008 8:45 am

Τις προάλλες πήγα με τη γυναίκα σε ένα νεο κατάστημα της Θεσσαλονίκης, το Leroy Merlin, προς το αεροδρόμιο, για να πάρει κάποια πράγματα για το σπίτι... οι παντρεμένοι καταλαβαίνουν :| . Στο τμήμα όμως με το εξοπλισμό κήπων κλπ έχει καταπληκτικές πέτρες σε πολύ καλές τιμές bounce μέσο όρο 0,40 Ευρώ το κιλό!!! Όπου αλλού έχω δει πέτρες είναι πάνω από 2 Ευρώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://bumblebeegr.blogspot.com/
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Πέτρες από Θεσσαλονίκη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέτρες από Θεσσαλονίκη   Πέτρες από Θεσσαλονίκη Icon_minitimeΤετ Νοε 26, 2008 9:32 am

Καπου αναφερθηκε πριν λιγο καιρό.....

Μεχρι και εγω απο τα Χανια το εμαθα.. lol!
Τυχεροι ανθρωποι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TΣΙΟΝΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
TΣΙΟΝΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 198
Ηλικία : 60
Τόπος : Kατερίνη

Πέτρες από Θεσσαλονίκη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πέτρες από Θεσσαλονίκη   Πέτρες από Θεσσαλονίκη Icon_minitimeΤετ Νοε 26, 2008 7:13 pm

Aναφερθηκε αναφερθηκε σούζα το κάναμε το αυτοκίνητο την προηγούμενη Τετάρτη ,καμμια 100 κιλά κοτρόνια αποληθωμένο δένδρο λέει συν τα χαλίκια απο το ενυδρειακό μαγαζί ,ολοι μας έπαιζαν τα φωτα γιατι τους τυφλώναμε Smile Για καλό και για κακό όσοι θέλουν να αγοράσουν να έχουν και ένα μπουκαλάκι Οξυ μαζί τους γιατι οι περισσότερες είναι ασβεστολιθικές ,έμενα κόντεψαν να με διώξουν γιατι όποια πέτρα μου άρεσε την δοκίμαζα το άδειασα 'ενα μπουκάλι και χάλασα και κανα δυο πινακίδες .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πέτρες από Θεσσαλονίκη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Εξοπλισμός ενυδρείων-
Μετάβαση σε: