ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

  Αλλ'αγη σε αφρικάνικο

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
veko
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

 Αλλ'αγη σε αφρικάνικο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αλλ'αγη σε αφρικάνικο    Αλλ'αγη σε αφρικάνικο Icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 1:54 am

Πείτε στα 120 λιτρα τι επιλογές χρωμάτων. συμβατότητας έχω .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
veko
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

 Αλλ'αγη σε αφρικάνικο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλ'αγη σε αφρικάνικο    Αλλ'αγη σε αφρικάνικο Icon_minitimeΚυρ Ιαν 08, 2017 3:11 pm

[quote="veko"]Πείτε στα 120 λιτρα τι επιλογές χρωμάτων. συμβατότητας έχω .Και καλώς σας βρήκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hogi
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 67
Τόπος : ΒΥΡΩΝΑΣ

 Αλλ'αγη σε αφρικάνικο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλ'αγη σε αφρικάνικο    Αλλ'αγη σε αφρικάνικο Icon_minitimeΔευ Νοε 06, 2017 12:28 pm

ειναι μικρο σαν ενυδρειο ομως μπορει να κανεις το κεφι σου, ενα χαρεμι λαμπιδοχρωμις κιτρινα και ενα χαρεμι σοκολοφι ειναι οτι πρεπει και θα εχεις και σε μικρο χρονο και μικρα ψαρακια φταξε αρκετες κρυπτες μιας και τα μεγαλυτερα θα τα φανε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

 Αλλ'αγη σε αφρικάνικο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αλλ'αγη σε αφρικάνικο    Αλλ'αγη σε αφρικάνικο Icon_minitimeΔευ Νοε 06, 2017 7:14 pm

hogi έγραψε:
ειναι μικρο σαν ενυδρειο ομως μπορει να κανεις το κεφι σου, ενα χαρεμι λαμπιδοχρωμις κιτρινα  και ενα  χαρεμι σοκολοφι ειναι οτι πρεπει και θα εχεις και σε μικρο χρονο και μικρα ψαρακια φταξε αρκετες κρυπτες μιας και τα μεγαλυτερα θα τα φανε.
Φίλε μου καλύτερα να μην προτείνεις κάτι που θα κοστίσει ζωές ψαριών.
Σε 120 λίτρα μόνο μικρά μπορούν να φιλοξενηθούν για λίγο χρονικό διάστημα. Ενήλικα mbuna θα είναι παστωμένα και διαρκώς στρεσαρισμένα.
Διάβασε εδώ http://cich.forumchti.com/t582-topic
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αλλ'αγη σε αφρικάνικο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Malawi-
Μετάβαση σε: