ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 what is that?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Giorgio7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

what is that? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: what is that?   what is that? Icon_minitimeΣαβ Οκτ 17, 2015 11:56 pm

Έχει τις τελευταίες 2-3 μέρες, οι κιχλιδες μου εμφάνισαν μια κίτρινη βούλα στο κάτω πίσω πτερύγιο. Δεν ξέρω αν είναι ασθένεια η κάτι άλλο. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει ? Γράφω απ το κινητό και δεν ξέρω πως να βάλω φώτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

what is that? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: what is that?   what is that? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 18, 2015 10:44 am

Maybe that is an egg spot Laughing
Καλώς ήρθες.
Πες τι ψάρια έχεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Giorgio7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 2

what is that? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: what is that?   what is that? Icon_minitimeΚυρ Οκτ 18, 2015 10:57 pm

Δε θυμάμαι πως λέγονται.  Έχω 2 labido νομίζω λέγονται (κίτρινα με μαύρα πτερύγια)  2 γαλάζια με κίτρινο πτερύγιο και 2 καφέ-χαλκινα.

Πως βάζω φώτο ψάχνω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

what is that? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: what is that?   what is that? Icon_minitimeΔευ Οκτ 19, 2015 10:18 am

Ανεβασε την φωτο σου σε καποιο π.χ imageshack,photobucket και κανε cory-paste το λινκ που λεει για φορουμ!

Κι αφού το πιάσαμε το θέμα κάνε μας και μια παρουσίαση του ενυδρείου (διαστάσεις, εξοπλισμός, ρουτίνες κλπ) Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
what is that?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Malawi-
Μετάβαση σε: