ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ξεκινημα .....Rιο 180

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 10:59 am

Ζητειται ΜΠΟΛΙ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σε φανταστηκα να το λες παρε ρε παιδακι λιγο μπολι μου να προχωρησουμε ωχουυυυυ !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Ακομα γελαω. Very Happy Very Happy Very Happy

Στα σοβαρα τωρα .
Βαζω την τροφη αφτη που μου εχει μεινει απο τον μονομαχο στην αποχη , μπολικη για να "ταισω "τα βακτηρια .
Ποτε μετραω για αμμωνια θα πρεπει να δειχνει 0 ?

Εκτος απο την αμμωνια ποιες ειναι οι αλλες μετρησεις και τι θα δειχνουν ?

Ακομα ταλαιπωρουμε , να βρω 2 λαμπες Τ8 και ποιες ειναι οικονομικες και σε τι αποχρωσεις εδω στην Αθηνα ,γιατι τα εκανα μανταρα στο μυαλο μου .
Δηλαδη μετακομιζω για Malawi ?
Αλλα ως τοτε βλεπουμε .

Σευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 11:03 am

Ο Κλεοβουλος ηταν κατατοπιστικος!
Οποτε αποφασισε πως θα προχωρησεις η με τον αργο τροπο στρωσιματος η τον γρηγορο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 11:20 am

Φανταζομαι μεχρι να βρω μπολι , λογο ωραριου με την δουλεια μου , θα το συνεχισω ετσι με τα μπουκαλοβακτηρια που λεει και ο Κλεοβουλος .
Υπαρχει καποιο πινακακι για να δω της μετρησεις και ποιες ειναι οι τιμες που πρεπει να εχει πανω κατω ?

Εχω σακλωσει με της λαμπες .....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 12:10 pm

Μερικες πετρες μου ακουμπουν στο τζαμι ,υπαρχει βεβαια τρυπα ωστε να περνανε τα ψαρια η και να κρυβονται , λετε να υπαρχει προβλημα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 12:12 pm

http://cich.forumchti.com/t971-topic

Αν ακουμπουν δεν εχεις προβλημα(καλο ειναι να μην ακουμπουν καθολου) αλλα αν ασκουν πιεση στο τζαμι με το βαρος του εκει υπαρχει θεμα!

Με τις λαμπες τι προβλημα εχεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 12:33 pm

Ενταξει με της πετρες , ειναι ελαφριες απλα το ψηλωσα , λιγο για να κρυψω της σωληνες απο το φιλτρο.

Με της λαμπες Mad οταν πηγα να παρω μου δωσανε τ5 και μια απο αυτη ηταν ροζ μου ελεγαν να βαλω και μια μπλε και αλλα τετοια καλουδια .
Ξεπλεξεμε και παλι σε παρακαλω , στο φωτιστικο του rio 180 που παιρνει 2 λαμπες Τ8 , ποιες λες να βαλω μιας και θα παω μαλλον για malawi και οτι υπαρχουν μεσα και ευκολα φυτα ?


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 1:15 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 1:37 pm

Για αλλη μια φορα ξεκαθαρος .

Τωρα ποτε μετραω απο την στιγμη που θα βαλω τροφη ?
Για να ξεκαθαρισω κατι στο μυαλο μου μολις μηδενιστη η αμμωνια μπαινει και μετα κανενα ψαρι ?
Η μαλλον να στο θεσω αλλιως πια θα πρεπει ειναι τα επομενα βηματα μου ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 10, 2015 7:29 pm

Διάβασε στο λινκ που έβαλε ο Χρήστος για να καταλάβεις τον κύκλο του αζώτου.
Βάζοντας τροφή στην απόχη θα περιμένεις ν΄αρχίσει να σαπίζει για να απελευθερώσει αμμωνία (σε 2,3,5 μέρες). Θ' αρχίσει να φουγκιάζει (μπλιαχ)
και πας με τον αργό τρόπο δηλ. θ' ανέβει η αμμωνία και θ' αρχίσουν να δημιουργούνται τα βακτήρια που την καταναλώνουν και δημιουργούν νιτρώδη. Μετά θ΄αρχίσουν να αναπτύσσονται τα βακτήρια που καταναλώνουν νιτρώδη και παράγουν νιτρικά. Θα δεις πρώτα αύξηση της αμμωνίας, μετά των νιτρωδών και όταν αυτά τα 2 μηδενίσουν και έχεις αρκετά νιτρικά (περ. 20-30) θα κάνεις μια αλλαγή νερού και θα βάλεις ψάρια.
Ξεχάσαμε ήδη ότι εσύ ήθελες να ξοδευτείς με τα μπουκαλοβακτήρια   rabbit  και δεν έβαλες μπόλι (με μπόλι βάζεις την ίδια ώρα τα πρώτα ψάρια - εφόσον οι μετρήσεις δείξουν ότι έπιασε).

Είπαμε, βρες μπόλιιιιιι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2015 9:49 am

Οταν μιλαει η εμπειρια και η γνωση , οι αλλοι οπως και εγω το μονο που εχω να κανω ειναι να ακουμε και να αποφασιζουμε ...

Σε εμενα τα πραγματα μπορει να φαινεται οτι κανω του κεφαλιου μου αλλα σας διαβεβαιω οτι μονο ετσι δεν ειναι αφου σας ενημερωνω για την εξελιξη του ενυδρειου και ρωταω για το καθε μου βημα αφου τωρα το μαθαινω το ενυδρειο , την εξελιξη του και για την σωστη διαβιωση των ψαριων .
Δουλευω 12 ωρες στανταρ και σπιτι μου μπαινω σαν κλεφτης και φευγω σαν κλεφτης ,το σπιτι μου το βλεπω πολυ λιγο και μου ειναι σχετικα δυσκολο να ψαξω για μπολι με την εννοια μπορει ο φιλος χομπιστας που δινει μπολι να μην συμβαδιζουν με τα ωραρια μας , και δεν θελω να προβληματισω αλλα ουτε και να ενοχλησω και απ οτι εχω διαβασει  η μεταφορα πρεπει να γινει αμεσα στο νεο ενυδρειο ....
Φυσικα και θα ηθελα να ειχα αμεσα το ενυδρειο σε πληρη λειτουργεια , οπως θα το ηθελε ο καθενας μας , αλλα ολα τα προηγουμενα με εκαναν να σκεφτω οτι ας το παω σιγα σιγα .

Εχθες πηρα της δυο λαμπες Τ8 :

IMG]https://2img.net/h/oi58.tinypic.com/5ewuit.jpg[/IMG]

Η εικονα του RIO 180 πλεων ειναι αυτη και με λιγο αμμο να αιωρειται αφου μετακινησα καποιες πετρες για καλυτερη σταθεροτητα .

Επισης να σας πω οτι εχω βαλει μεσα και μια ανουμπια , ενα ειδος φτερης και μια πανεμορφη βαλισνιερη .
Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 S2unhv
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2015 12:22 pm

Καλά το πας (αν και αργά Laughing ).
Για τις πέτρες δεν σε πρόλαβα στην αρχή
και νομίζω ότι έκανες λάθος στη σειρά.
Δηλ. το σωστό είναι να μπουν πρώτα οι πέτρες (τουλάχιστον αυτές που θα είναι στη βάση) και μετά η άμμος. Έτσι έχεις σταθερότητα ακόμα κι αν τα ψάρια σκάψουν αργότερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2015 2:02 pm

Μονο της μπροστα εχθες μετακινησα λιγο ....αργα αργα Very Happy Very Happy οι αλλες ειναι σωστα τοποθετημενες οπως εχουμε πει πρωτα
οι πετρες και μετα την αμμο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 11, 2015 5:01 pm

Πολυ ωραιο!Μπραβο!

Βαλε και ενα σκουρο φοντο πισω (μαυρο,μπλε σκουρο σκληρο χαρτονι απο βιβλιοπωλειο)!
Θα δειξει περισσοτερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12, 2015 10:58 am

Το δοκιμασα και πηρα σκληρο χαρτονι απο jumbo σε χρωμα μαυρο αλλα με το χρωμα του τοιχου που ειναι οινοπνευματι ειναι πιο ωραιο .....
Να σας δειξω μια πιο καθαρη μετα απο ωρες που εκατσε η αμμος ....
Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 2hpsh28
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12, 2015 11:47 am

Μερικες ερωτησεις ακομα :
1. Για την αναταραξη του νερου .
2. Μπορω να το εχω βυθησμενο κατω απο την σταθμη του νερου ?
3. Σε ποια κατευθηνση να κοιταει προς την απεναντι για να κανει κυκλο ?
4. Μπορω να Βαλω κατι αλλο εκτος απο αυτην εξοδο που εχει το φιλτρο ?
5. Οι φυσαλιδες που διμιουργουνται φανταζομι πως δεν ειναι κατι κακο.
6. Παρατηρησα σημερα το πρωι κυριως απο την μερια που ρουφαει το φιλτρο κυκλοφορουν πολυ πολυ μικρες φυσαλιδες να της πω ?Παντως ειναι πολυ μικρα σωματιδια διαφανα και για αν τα παρατηρησεις πρεπει να πας πολυ κοντα .

Της λαμπες να της αναβω συγκεκριμενες ωρες ? Φανταζομαι μετα της 18:00 που θα γυρναει η γυναικα μου , για να το απολαμβανει , γιατι εγω καλες 01:00.
Το μονο ετσι που με χαλαει την μιση μαγεια μιση γιατι δεν εχω ψαρακια μεσα , και εδω ειναι που ακουω φωνες ΒΑΛΕ ΜΠΟΛΙ Very Happy , ειναι το καπακι του ενυδρειου δεν κλεινει καλα γιατι παταει επανω στης σωληνες και φευγει φως απο πισω στης ακρες στον τοιχο ....
Καμια ιδεα ?
Δεν φανταζομαι να υπαρχουν απωλειες , αλλα θα το ηθελα να μην κανει αυτην την αντανακλαση απο το καπακι στον τοιχο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12, 2015 4:56 pm

ΕΙναι πολυ ομορφο !
Εχεις καλη δουλεια!

Την εξοδο του φιλτρου βαλ την να χτυπαει κατα μηκος του ενυδρειου και προσαρμοσε την ετσι ωστε να μην κανει τοσες πολλες φυσαλιδες οχι οτι κανουν κακο πιο πολυ για το αισθητικο κομματι!
Στο στομιο νομιζω δεν μπορεις να βαλεις κατι αλλο!

Για να ρυθμισεις την δεσμη των λαμπων παρε κατι τετοιο http://www.igna.gr/index.php/eshop/dyi-2/antaygastire-21
θα βρεις και σε μαγαζια με ηλεκ/κο εξοπλισμο αλλα και σε pet shop!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12, 2015 6:42 pm

Δεν σε πρόλαβα και πήρες φλούβαλ Crying or Very sad μόνο με πατέντα μπορείς ν' αλλάξεις αυτούς τους χαζοσπιράλ σωλήνες και να βάλεις το instalation set της Eheim με αλφαδολάστιχο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12, 2015 7:31 pm

Κλεοβουλε και chris7 ,
λεω να το βουλιαξω πιο κατω εχω γεμιση φυσαλιδες !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12, 2015 8:34 pm

Βούλιαξτο κι αν συνεχίζει να βγάζει φυσαλίδες έλεγξε τις συνδέσεις των σωλήνων μήπως από κάπου τραβάει αέρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12, 2015 10:41 pm

Θα κοιτάξω πως, γιατί γλυστραει και ξανά ανεβαίνει... Το θέμα είναι πως θα έχω την ανατάραξη?
Και με την διάρκεια των φώτων?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 12, 2015 11:02 pm

Παρε ενα χρονοδιακοπτη και ρυθμισε τον για 8 ωρες να αναβουν (π.χ 16:00-00:00).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13, 2015 9:28 am

Καλημερα φιλοι ,
το βουτηξα τελικα ολο μεσα καθαρισε απο της φυσαλλιδες και εκει που το εχω κανει και εναν ελαφρυ κυματισμο .
Θα προσθεσω και καμια πετρα για να το κρυψω και νωμιζω πως θα ειμαι ο.κ.

Ναι θα βαλω εναν χρονοδιακοπτη για αν ανοιγει μονο του απο της 18:00 μεχρι της 01:00 μπας και το προλαβαινω και εγω .
Μπορω και λιγοτερες ωρες ?
Υπαρχει λογος να αναβουν τα φωτα αφου υπαρχουν μονο τα φυτα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13, 2015 9:58 am

Λεω ,
να κοιταξω γι αυτο Innovative Marine AquaGadget Spin Stream
θελω να δω πρωτων εαν ειναι πολυ μεγαλο , εαν μπορω να το προσαρμωσωκαι και εαν καποιος το εχει δει και το θεωρει οκ για την αλλαγη κατευθηνσης της ροης του νερου .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13, 2015 1:45 pm

Ωραίο αυτό το μαραφέτι
αλλά κοστίζει όσο ακόμα ένα φίλτρο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tuscani7
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
tuscani7


Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθηνα

Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεκινημα .....Rιο 180   Ξεκινημα .....Rιο 180 - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 13, 2015 1:52 pm

Ναι αλλα κερδιζεις σε χωρο ....μαλον .
Μεχρι στιγμης απο την στιγμη που το βουλιαξα ειναι καλυτερα τα πραγματα .

Υπαρχει λογος να αναβουν τα φωτα αφου υπαρχουν μονο τα φυτα ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξεκινημα .....Rιο 180
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Tanganyika-
Μετάβαση σε: