ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ιδέες για καπάκια ενυδρείου DIY

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
st@vros
Μέλος
Μέλος
st@vros


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ηλικία : 44
Τόπος : Κορυδαλλός (απ'εξω ακόμα)

Ιδέες για καπάκια ενυδρείου DIY Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ιδέες για καπάκια ενυδρείου DIY   Ιδέες για καπάκια ενυδρείου DIY Icon_minitimeΔευ Ιουν 09, 2014 1:28 pm

Καλησπέρα φίλοι μου μιας και δεν βρήκα ενυδρείο μεγαλύτερο που ζητούσα στις "Αγγελίες" http://cich.forumchti.com/t2648-topic θα ασχοληθώ με αυτό που έχω,πρόκειται για ενυδρείο με διαστάσεις 1,00 Χ 0,37 και θέλω να φτιάξω ένα καπάκι ώστε να προσαρμόσω και τα ανεμιστηράκια για την ψύξη.Οι επιλογές μου είναι,
α) Δυο τζάμια 5mm με διαστάσεις 0,58 Χ 0,42 που ίσως μπορώ να τα κάνω συρόμενα,το θέμα μου είναι ότι δεν ξέρω πως θα καλύψω το κενό στις πλευρές από την κόντρα και πάνω...
β) Ξύλο άλλα δεν ξέρω τι πάχος και πως θα αποφύγω την κοιλιά αφού το μήκος του είναι επικίνδυνο...

Γενικά με τα DIY δεν το έχω γι αυτό οποιαδήποτε συμβουλή σας θα είναι χρησιμότατη (ακόμη και τα αυτονόητα για εσάς) καθώς επίσης και οπτικό υλικό  Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ιδέες για καπάκια ενυδρείου DIY
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Φτιάχτο μόνο σου-
Μετάβαση σε: