ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
rouvalisleo
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
rouvalisleo


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 35
Τόπος : Πάτρα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΠεμ Οκτ 03, 2013 8:29 pm

Γεια σας,καλος σας βρηκα.φτιαχνω ενα ενυδρειο 500 λιτρα 2μετρα Χ 55 cm X45 cm (Μ*Υ*Π)
και θελω να βαλω νανοκιχλιδες αλλα δεν γνωριζω ποια ειδη να βαλω και γενικα δεν γνωριζω της νανο κιχλιδες.
Ο λογος που θελω νανο κιχλιδες ειναι γιατι μου αρεσουν τα μικρα ψαρια.θελω την βοηθεια σας και τα φωτα σας γενικα για το στισημο του θα ανεβασω και φωτογραφιες της κατασκευης αν και δεν εχει ολοκληροθει ακομα.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 04, 2013 8:36 am

Καλως ηρθες φιλε!

Ωραια λιτρα!
Αφου δεν θες μεγαλα ψαρια μπορεις να φτιαξεις ενα ωραιο κοινωνικο τανγκανικα με κοχυλοψαρα-πετροψαρα και ενα ειδος που να κολυμπαει απο την μεση και πανω του ενυδρειου!
ριξε μια ματια εδω
http://cich.forumchti.com/t584-topic
http://cich.forumchti.com/t33-topic


Οτι αλλο θες ρωτας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΠαρ Οκτ 04, 2013 1:36 pm

ΙΜΗΟ κάνε μεγαλύτερο το πλάτος από το ύψος!Κατα τα άλλα κοίτα τα λινκ του Χρήστου και βγάλε ένα συνδιασμό να τον δούμε!


thumbup 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 05, 2013 9:01 am

Σωστό αυτό που λέει ο Λουκάς!
Αν δεν εχει κόψει ακόμα τα τζάμια μεγάλωσε το πλάτος θα σε βοηθήσει πολύ !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
rouvalisleo
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
rouvalisleo


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 35
Τόπος : Πάτρα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΣαβ Οκτ 05, 2013 7:38 pm

τα τζαμια εχουν ηδη κωπει και εχει στηθει το ενυδρειο ειναι ενα τερας!!!!αγορασα και πετρες παγου ειναι τελειες!!!!
το θεμα μου ειναι οτι θελω να μπουν ψαρια τα οποια να μην μεγαλοσουν κατι σαν τα kribensis!!!ακουω συνδιασμους


tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! 5khc
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! 7t7q
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! 6wbq
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Z7zi
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! 66j4
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Z1ut
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Qxkx
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Ezl4
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! V659
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! 1lid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΚυρ Οκτ 06, 2013 11:52 am

Διάβασε τα λινκ που σου έστειλα και κοιτά και αλλά ενυδρεία μελών να πάρεις ιδέες...να δεις ποια ψαρια σου αρέσουν και το συζητάμε!

Με σωστό στήσιμο μπορείς να βάλεις 2 κοχυλοψαρα,2 η 3 πετροψαρα και ενα είδος όπως cyprichromis η paracyprichromis για να εχει και κίνηση κοντά στην επιφάνεια!

Με τι φιλτρανση θα δουλέψεις το ενυδρειο?με σαμπ η φίλτρα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
rouvalisleo
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
rouvalisleo


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 35
Τόπος : Πάτρα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΚυρ Οκτ 06, 2013 1:13 pm

θα το λειτουργισω με αμβουργου και δυο κυκλοφωρητες . ελαφροπετρα μπορω να βαλω???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΚυρ Οκτ 06, 2013 11:17 pm

για βιολογικο υλικο ναι!
εχει το πρακτικερ(πολυ καλο πλυσιμο).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
rouvalisleo
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
rouvalisleo


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 35
Τόπος : Πάτρα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΔευ Οκτ 07, 2013 12:27 am

για το αμβουργου φιλτρο τι εχετε να πειτε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rouvalisleo
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
rouvalisleo


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 35
Τόπος : Πάτρα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΔευ Οκτ 07, 2013 2:05 am

κοχυλια που θα βρω??εχω μερικες πινες απο ψαροντουφεκο που εχω βγαλει μπορω να τις βαλω μεσα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΔευ Οκτ 07, 2013 9:46 am

το Αμβουργου ειναι καλο φιλτρο και αξιοπιστο!

Οσο για τα κοχυλια μπορεις να βρεις απο την λαικη,σουπερμαρκετ η απο καποιο εκτροφειο που τα πουλανε ετοιμα αδεια και αποστηρωμενα!
Αν βρεις απο λαικη η σουπερμαρκετ θα πρεπει να βγαλεις το κρεας που εχει μεσα και μετα πολυ καλο βρασιμο-καθαρισμα!
Οι πινες δεν κανουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΔευ Οκτ 07, 2013 1:33 pm

rouvalisleo έγραψε:
για το αμβουργου φιλτρο τι εχετε να πειτε??
chris7 έγραψε:
το Αμβουργου ειναι καλο φιλτρο και αξιοπιστο!

Οσο για τα κοχυλια μπορεις να βρεις απο την λαικη,σουπερμαρκετ η απο καποιο εκτροφειο που τα πουλανε ετοιμα αδεια και αποστηρωμενα!
Αν βρεις απο λαικη η σουπερμαρκετ θα πρεπει να βγαλεις το κρεας που εχει μεσα και μετα πολυ καλο βρασιμο-καθαρισμα!
Οι πινες δεν κανουν!

Εγώ πάντως ποτέ μου δεν το συμπάθησα!

Για τα σαλιγκάρια στα ψυγεία του carefur , escargots
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΔευ Οκτ 07, 2013 3:29 pm

Δεν εχω διαβασει ασχημα λογια για το Αμβουργου!ειναι οικονομικο φιλτρο αλλα παραλληλα και αρκετα αντιαισθητικο γιατι μολις πιασει μπιχλα θα φαινεται!

Στη περιπτωση του φιλου(απ οτι εχω καταλαβει δεν ανοιξει τρυπες για σαμπ) προσωπικα θα δουλευα το ενυδρειο με δυο καλα φιλτρα με δυνατη ροη και αρκετο χωρο για υλικα και θα ειχα το κεφαλι μου ησυχο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΔευ Οκτ 07, 2013 5:14 pm

chris7 έγραψε:
θα δουλευα το ενυδρειο με δυο καλα φιλτρα με δυνατη ροη και αρκετο χωρο για υλικα και θα ειχα το κεφαλι μου ησυχο!
me2!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Παναγιώτης Κ
Μέλος
Μέλος
Παναγιώτης Κ


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Τόπος : Άρτα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤρι Οκτ 08, 2013 2:46 pm

Καλή αρχή και απο εμένα στην αφρική!
Τσέκαρε και τα tropheus. Τρομερά ψάρια, όχι μεγάλα(το πολύ 12,13 πόντους) και με τρομερά χρώματα και χαρακτήρα!
Έχεις κατασταλλάξει σε κάποια είδη?
Τρομερό το ενυδρείο απο θέμα λίτρων και διαστάσεων! Μπορείς σχεδόν να βάλλεις ότι θες!
Θα συμφωνήσω με τα παιδιά όσον αφορά την φίλτρανση!
Καλύτερα 2 μεγάλα φίλτρα. Στο 1 μηχανικό φιλτράρισμα με σφουγγάρια και στο άλλο βιολογικό με βιολογικά υλικά.

Τώρα, για την φίλτρανση θα σου πρότεινα εναν δυνατό κινέζο όπως αυτόν:
http://igna.gr/index.php/component/virtuemart/filtra-ylika/sunsun-hw-404-detail?Itemid=0
Kαι 1 eheim 2217:
http://igna.gr/index.php/component/virtuemart/filtra-ylika/eksoterika-filtra/eheim-classic-600-2217-detail?Itemid=0

Ή 1 και καλό όπως το fluval fx-5 που το έχει και σε τρομερή προσφορά:
http://www.hydrocosmos.gr/mixanologikos-eksoplismos/fx5/flypage.tpl.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤρι Οκτ 08, 2013 5:18 pm

Καλα σε τετοια τιμη το FX 5 δεν το ξαναβρισκεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
rouvalisleo
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
rouvalisleo


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 35
Τόπος : Πάτρα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Οκτ 09, 2013 1:05 am

Ξεχασα να αναφερω πως εχω στην κατοχη μου 4 labidochromis caeruleus.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rouvalisleo
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
rouvalisleo


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 35
Τόπος : Πάτρα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Οκτ 09, 2013 3:29 am

παιδια να κανω μια ερωτηση??τα πλαϊνα τζαμια δεν κολιθηκαν πανω στον πατο αλλα πλαϊ δλδ δεν πατιθικαν πανω του.θα εχω θεμα?εχουν μπει και κοντρες στον πατο και πανω.εκανα βλακεια??ακομα δεν το εχω δοκιμασει να του βαλω νερο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Οκτ 09, 2013 10:50 am

rouvalisleo έγραψε:
παιδια να κανω μια ερωτηση??τα πλαϊνα τζαμια δεν κολιθηκαν πανω στον πατο αλλα πλαϊ δλδ δεν πατιθικαν πανω του.θα εχω θεμα?εχουν μπει και κοντρες στον πατο και πανω.εκανα βλακεια??ακομα δεν το εχω δοκιμασει να του βαλω νερο!
Αν και δεν ειμαι ειδικος!
Προσωπικα δεν θα του ειχα εμπιστοσυνη!
Αλλο να παταει το πλαινο πανω στον πατο και αλλο στο πλαι του πατου!
Φοβαμαι η πιεση του νερου μηπως σου το ανοιξει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Οκτ 09, 2013 10:52 am

rouvalisleo έγραψε:
Ξεχασα να αναφερω πως εχω στην κατοχη μου 4 labidochromis caeruleus.!
Αν θες να τα κρατησεις τοτε αλλαζεις λιμνη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Παναγιώτης Κ
Μέλος
Μέλος
Παναγιώτης Κ


Αριθμός μηνυμάτων : 202
Τόπος : Άρτα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Οκτ 09, 2013 12:44 pm

chris7 έγραψε:
Καλα σε τετοια τιμη το FX 5 δεν το ξαναβρισκεις!
Όντως!
rouvalisleo έγραψε:
παιδια να κανω μια ερωτηση??τα πλαϊνα τζαμια δεν κολιθηκαν πανω στον πατο αλλα πλαϊ δλδ δεν πατιθικαν πανω του.θα εχω θεμα?εχουν μπει και κοντρες στον πατο και πανω.εκανα βλακεια??ακομα δεν το εχω δοκιμασει να του βαλω νερο!
Το καλύτερο είναι να πατάει πάνω. Φίλος μου κόλλησε ενυδρείο όπως το κόλλησες εσύ και είναι απόλυτα στεγανό. Δεν είχε γνώσεις για να το κολλήσει να πατάνε πάνω, αλλά και στο πλάι μια χαρά είναι.
Δεν θέλω να σου δώσω θάρος, αλλά καλύτερα γέμισε το σιγά σιγά μόλις στεγνώσει πλήρως και αναλόγως πράτεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Οκτ 09, 2013 6:55 pm

Παναγιώτης Κ έγραψε:

rouvalisleo έγραψε:
παιδια να κανω μια ερωτηση??τα πλαϊνα τζαμια δεν κολιθηκαν πανω στον πατο αλλα πλαϊ δλδ δεν πατιθικαν πανω του.θα εχω θεμα?εχουν μπει και κοντρες στον πατο και πανω.εκανα βλακεια??ακομα δεν το εχω δοκιμασει να του βαλω νερο!
Το καλύτερο είναι να πατάει πάνω. Φίλος μου κόλλησε ενυδρείο όπως το κόλλησες εσύ και είναι απόλυτα στεγανό. Δεν είχε γνώσεις για να το κολλήσει να πατάνε πάνω, αλλά και στο πλάι μια χαρά είναι.
Δεν θέλω να σου δώσω θάρος, αλλά καλύτερα γέμισε το σιγά σιγά μόλις στεγνώσει πλήρως και αναλόγως πράτεις.
Στα ιδια λιτρα Πανο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Οκτ 09, 2013 7:45 pm

Παίδες τα τζάμια είναι καλύτερα να είναι περιμετρικά του πάτου!Η σιλικόνη είναι πιο ανθεκτική κατ αυτόν τον τρόπο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rouvalisleo
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
rouvalisleo


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 35
Τόπος : Πάτρα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Οκτ 09, 2013 7:57 pm

παιδια το γεμισα μια χαρα ολα οκ!θα το αφισω για κανα δυο μερες ετσι να δω μην υπαρξει καμια διαροη.

Με αμμο τι κανω???

στο malawi που ειχα ειχα βαλει οικοδομηκη αμμο!!

Αλλα σε αυτο λεω για κατι πιο ομορφο σαν την ψιλη την αμμο για τις γατες ,οχι για γατες αλλα σε ιδια κοκομετρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crazy_Beaver
Γηραιό Μέλος
Γηραιό Μέλος
Crazy_Beaver


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα

tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!   tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!! Icon_minitimeΤετ Οκτ 09, 2013 8:04 pm

Οτι θες βάζεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
tanganyika 500 litra HEEELP!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Tanganyika 400 litra
» malawi 350 litra
» (Tanganyika) The black diamond of Tanganyika lake

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Tanganyika-
Μετάβαση σε: