ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο

Πήγαινε κάτω 
+5
Moutralewn
Z.X
msigouros
Teo
lef_st
9 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lef_st
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
lef_st


Αριθμός μηνυμάτων : 10

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 26, 2008 11:06 pm

Το 180αρι μου ''τρέχει''εδώ και τρεις μήνες με ένα ζευγάρι 2 δίσκων και δυο aple snails
φυτά glossostigma elatinoides-blyxa japonica-riccia-valisneria-ehinodorus.
Aπο εξοπλισμό φίλτρανση eheim pro I 2224+eheim eco 2234, ολοκληρωμένη παροχή CO2
με controller,για την θερμοκρασία έχει αναλάβει ο elliwel ψύξη-θέρμανση
λίπανση: όλη η σειρά seachem (εκτός φωσφόρου)
Παράμετροι νερού:
GH=3
KH=2
PH=6.1
°C=29

φωτό εννοείται Ζ.Χ δαγκωτό

cheers cheers Χρήστο

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Discus

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο 788

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο 78897910

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο 789

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο 791

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο DSC00646

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο 792

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο 790



Έχει επεξεργασθεί από τον/την lef_st στις Πεμ Ιουλ 09, 2009 2:06 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teo
Μέλος
Μέλος
Teo


Αριθμός μηνυμάτων : 130
Τόπος : Πολύκαστρο,Κιλκίς

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 26, 2008 11:10 pm

affraid affraid Ότι και να πω θα είναι λίγο!!Με άρεσε στην δεύτερη φώτο που βοσκάει ο δίσκος!!Φανταστικές φώτο και φανταστικότατο ενυδρείο !! cheers cheers cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msigouros
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 63

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 12:32 am

Ρίχτους Λεφ άκη να δουν τι εστί Βασιλιάδων ενυδρείο. affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 10:55 am

Μπραβο ρε Λευτερη....
Κουκλακι η σουιτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 11:03 am

Πραγματικά πολύ όμορφο.

Ένα τρανό παράδειγμα ότι για να έχεις δίσκους δεν χρειάζεσαι απαραιτήτως 400+ λίτρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jonny
Μέλος
Μέλος
jonny


Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ηλικία : 48
Τόπος : Αγ.Ανάργυροι-Αθήνα

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 11:13 am

Moutralewn έγραψε:
Πραγματικά πολύ όμορφο.

Ένα τρανό παράδειγμα ότι για να έχεις δίσκους δεν χρειάζεσαι απαραιτήτως 400+ λίτρα.

Μέγα λάθος....μην βγάζουμε λάθος συμπεράσματα, χωρίς παρεξήγηση! Wink

Α ρε lef όχι που δεν θα το παρουσίαζες...............υπέροχη δουλειά cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
msigouros
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 63

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 11:22 am

jonny έγραψε:
Moutralewn έγραψε:
Πραγματικά πολύ όμορφο.

Ένα τρανό παράδειγμα ότι για να έχεις δίσκους δεν χρειάζεσαι απαραιτήτως 400+ λίτρα.

Μέγα λάθος....μην βγάζουμε λάθος συμπεράσματα, χωρίς παρεξήγηση! Wink


Συμφωνώ απο 700 και πάνω χαχαχαχαχα bounce bounce

javascript:emoticonp('bounce')
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lef_st
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
lef_st


Αριθμός μηνυμάτων : 10

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 11:30 am

jonny έγραψε:
Μέγα λάθος....μην βγάζουμε λάθος συμπεράσματα, χωρίς παρεξήγηση! Wink

Α ρε lef όχι που δεν θα το παρουσίαζες...............υπέροχη δουλειά cheers

Γιατί μέγα λάθος ρε JONNY?
Πείτε ότι θέλετε εσείς με τα θηρία εγώ συμφωνώ ότι μ'ενα ζευγος δίσκων σε 180αρι είναι μια χαρά
Έχει ο ένας 700αρι ο άλλος 600αρι και μιλάνε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 11:54 am

jonny έγραψε:
Moutralewn έγραψε:
Πραγματικά πολύ όμορφο.

Ένα τρανό παράδειγμα ότι για να έχεις δίσκους δεν χρειάζεσαι απαραιτήτως 400+ λίτρα.

Μέγα λάθος....μην βγάζουμε λάθος συμπεράσματα, χωρίς παρεξήγηση! Wink

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι ειδικός στους δίσκους αλλά.....

δεν μπορώ να κατάλάβω πού το πρόβλημα με ένα ζευγαράκι δίσκων στο υπάρχων aquascaping;

Απο τις φωτό βλέπω ότι οι δίσκοι είναι μια χαρά στο 180αρι.

Βέβαια δεν ξέρω αν οι εν λόγω δίσκοι είναι στο τελικό τους μέγεθος ή το aquascaping είναι λάθος αλλά αυτό που βλέπω στις φωτό μου φαίνεται μια χαρά απο όλες τις απόψεις.

Γιατί να παρεξηγηθούμε ρε jonny;
Στο ίδιο στρατόπεδο είμαστε όλοι...
...και μιας και ξέρω ελάχιστα απο δίσκους, νομίζω ότι θα με διαφωτίσεις αρκετά. Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yiannis59
Μέλος
Μέλος
Yiannis59


Αριθμός μηνυμάτων : 58

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 1:08 pm

jonny έγραψε:
Moutralewn έγραψε:
Πραγματικά πολύ όμορφο.

Ένα τρανό παράδειγμα ότι για να έχεις δίσκους δεν χρειάζεσαι απαραιτήτως 400+ λίτρα.

Μέγα λάθος....μην βγάζουμε λάθος συμπεράσματα, χωρίς παρεξήγηση! Wink

Ωρε κρυφοπροδοτορεμαλο επειδή πήρες εσυ εξακοσαρι μας την πέφτεις ωρε ουσττττττττττττττ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greekdiscus.com
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 1:52 pm

Πολύ όμορφο πραγματικα!!
Μπραβο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 2:42 pm

Να σας πω την αληθεια ειχα και εγω την εντυπωση οτι 180 ηταν λιγα για δισκους(εστω και ζευγαρι),αλλα τουλαχιστον σε αυτο το ενυδρειο ειδα οτι την περνανε πολλη καλα την ζωη τους...
Αυτο σίγουρα ανατρεπει καποια πραγματα και δινει δυνατότητες σε ανθρωπους να κρατησουν δισκους,κατι που δεν το εκαναν κυρίως λόγω χώρου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
Giannis-malawi
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Giannis-malawi


Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθηνα

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 3:58 pm

μπραβο ρε ακρατητε!!το λιβαδι ολα τα λεφτα.. cheers cheers πως ηταν και πως εγινε..Shocked
απο κοντα βεβαια,ζωντανο ειναι ακομη πιο ωραιο...

τωρα για τις φωτο τι να πουμε??? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jonny
Μέλος
Μέλος
jonny


Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ηλικία : 48
Τόπος : Αγ.Ανάργυροι-Αθήνα

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 6:21 pm

Δεν το είπα για να κατηγορήσω κανένα ενυδρείο, ούτε γιατί έχω 600σάρι confusedαλλά το θέμα είναι ότι βλέποντας κάποιος κάτι τέτοιο γραμμένο και δεν γνωρίζει κάποια πράγματα για τους Δίσκους θα βγάλει λάθος συμπεράσματα και στο μέλλον να κάνει λάθος κινήσεις.........μην ξεχνάμε ότι οι Δίσκοι είναι κοπαδόψαρα και κυριαρχικά ψάρια και έτσι πρέπει να τους αντιμετωπίζουμε εκτός αν
θέλουμε να μπούμε στη διαδικασία αναπαραγωγής οπότε χωρίζουμε το ζευγάρι και το βάζουμε σε μικρότερο ενυδρείο για μεγαλύτερη πιθανότητα επιβίωσης μικρών και δυνατότητα συχνών και μεγάλων αλλαγών νερού με μεγαλύτερη ευκολία....τώρα αν έχω καταλάβει ή λέω κάτι λάθος ζητάω συγνώμη Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yiannis59
Μέλος
Μέλος
Yiannis59


Αριθμός μηνυμάτων : 58

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 8:56 pm

jonny έγραψε:
Δεν το είπα για να κατηγορήσω κανένα ενυδρείο, ούτε γιατί έχω 600σάρι confusedαλλά το θέμα είναι ότι βλέποντας κάποιος κάτι τέτοιο γραμμένο και δεν γνωρίζει κάποια πράγματα για τους Δίσκους θα βγάλει λάθος συμπεράσματα και στο μέλλον να κάνει λάθος κινήσεις.........μην ξεχνάμε ότι οι Δίσκοι είναι κοπαδόψαρα και κυριαρχικά ψάρια και έτσι πρέπει να τους αντιμετωπίζουμε εκτός αν
θέλουμε να μπούμε στη διαδικασία αναπαραγωγής οπότε χωρίζουμε το ζευγάρι και το βάζουμε σε μικρότερο ενυδρείο για μεγαλύτερη πιθανότητα επιβίωσης μικρών και δυνατότητα συχνών και μεγάλων αλλαγών νερού με μεγαλύτερη ευκολία....τώρα αν έχω καταλάβει ή λέω κάτι λάθος ζητάω συγνώμη Exclamation

Πολυ το σοβαρέψαμε και δεν μου αρεσει παω εκει που η πλάκα ποτε δεν πεθαίνει. Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.greekdiscus.com
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 9:04 pm

jonny έγραψε:
Δεν το είπα για να κατηγορήσω κανένα ενυδρείο, ούτε γιατί έχω 600σάρι confusedαλλά το θέμα είναι ότι βλέποντας κάποιος κάτι τέτοιο γραμμένο και δεν γνωρίζει κάποια πράγματα για τους Δίσκους θα βγάλει λάθος συμπεράσματα και στο μέλλον να κάνει λάθος κινήσεις.........μην ξεχνάμε ότι οι Δίσκοι είναι κοπαδόψαρα και κυριαρχικά ψάρια και έτσι πρέπει να τους αντιμετωπίζουμε εκτός αν
θέλουμε να μπούμε στη διαδικασία αναπαραγωγής οπότε χωρίζουμε το ζευγάρι και το βάζουμε σε μικρότερο ενυδρείο για μεγαλύτερη πιθανότητα επιβίωσης μικρών και δυνατότητα συχνών και μεγάλων αλλαγών νερού με μεγαλύτερη ευκολία....τώρα αν έχω καταλάβει ή λέω κάτι λάθος ζητάω συγνώμη Exclamation

Jonny,όσον αφορά εμένα, με κάλυψες απολύτως.

Όπως σου είπα δεν ξέρω απο δίσκους και το σχόλιο μου αφορούσε αποκλειστικά ό,τι έβλεπα στις φωτό.

Οπότε, το ζευγάρι πρέπει να ταιριάξει και να ξεχωρίζει ανάμεσα απο κοπάδι ή αν βάλεις ένα "σίγουρο" αρσενικό και ένα "σίγουρο" θυληκό τότε θα ζευγαρώσουν και είναι ΟΚ να το κρατάμε σε τόσο λίτρα;

(Mods,ελπίζω να μην είμαι off-topic)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jonny
Μέλος
Μέλος
jonny


Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ηλικία : 48
Τόπος : Αγ.Ανάργυροι-Αθήνα

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 27, 2008 9:24 pm

Yiannis59 έγραψε:
Πολυ το σοβαρέψαμε και δεν μου αρεσει παω εκει που η πλάκα ποτε δεν πεθαίνει. Razz

Νομίζεις από εκεί θα ξεφύγεις ρεμαλοπρόεδρε;Twisted Evil geek

Moutralewn έγραψε:
Jonny,όσον αφορά εμένα, με κάλυψες απολύτως.

Όπως σου είπα δεν ξέρω απο δίσκους και το σχόλιο μου αφορούσε αποκλειστικά ό,τι έβλεπα στις φωτό.

Οπότε, το ζευγάρι πρέπει να ταιριάξει και να ξεχωρίζει ανάμεσα απο κοπάδι ή αν βάλεις ένα "σίγουρο" αρσενικό και ένα "σίγουρο" θυληκό τότε θα ζευγαρώσουν και είναι ΟΚ να το κρατάμε σε τόσο λίτρα;

Πολύ σωστός φίλε ακριβώς αυτό εννοούσα Wink πάλι βέβαια μπορεί να υπάρξουν κάποια προβλήματα μετά από καιρό .......τώρα το θέμα να βγεί καλό ζευγάρι είναι άλλη υπόθεση,υπάρχουν εμπειρότεροι στο τομέα αυτό, θέλει τύχη και εμπειρία και από τον κάτοχο αλλά κυρίως από τα ψάρια!

Ας μην καταστρέφουμε άλλο το post του lef.......όχι ότι με καίει και πολύlol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 09, 2009 1:19 pm

Που είναι οι φωτό;;

οοοεεεοοο;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lef_st
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
lef_st


Αριθμός μηνυμάτων : 10

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 09, 2009 2:10 pm

Moutralewn έγραψε:
Που είναι οι φωτό;;

οοοεεεοοο;;;

Είχε διαγραφεί ο λογαριασμός στο photobucket και δεν το'χα πάρει χαμπάρι
Τις ξανανέβασα είναι οκ τώρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Moutralewn
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Moutralewn


Αριθμός μηνυμάτων : 2236
Ηλικία : 43
Τόπος : Α. Γλυφάδα

(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο   (Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 09, 2009 2:17 pm

lef_st έγραψε:
Είχε διαγραφεί ο λογαριασμός στο photobucket και δεν το'χα πάρει χαμπάρι
Τις ξανανέβασα είναι οκ τώρα

cheers Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
(Ν. Αμερική) RIO 180 lt δισκοενυδρείο ψιλοφυτεμένο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αμερική :: Ενυδρεία Αμερικής-
Μετάβαση σε: