ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??   Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε?? Icon_minitimeΤρι Νοε 06, 2012 4:42 pm

Το θεμα ανοιγει πιο πολυ για να ξερουμε τι ειδη φιλοξενει ο καθενα μας σε περιπτωση που θελουμε καποιο και δεν μπορουμε να το βρουμε να μας προμηθευσει καποιος συνχομπιστας απο αναπαραγωγη του!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
ΚΙΧΛΙΔΑΣ
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 30

Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??   Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε?? Icon_minitimeΔευ Νοε 26, 2012 10:21 pm

φιλοξενω στο ενυδρειο μου xystichromis (ουρανιο τοξο) 1-2 και η μια θυληκια ειναι μπουκωμενη ! GoodJob
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PETROS_AFRICANOS
Μέλος
Μέλος
PETROS_AFRICANOS


Αριθμός μηνυμάτων : 108
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε?? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??   Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε?? Icon_minitimeΚυρ Ιαν 26, 2014 10:46 pm

ΚΙΧΛΙΔΑΣ έγραψε:
φιλοξενω στο ενυδρειο μου xystichromis (ουρανιο τοξο) 1-2 και  η μια θυληκια ειναι μπουκωμενη ! GoodJob

Καλησπέρα με ενδιαφέρουν οι κιχλίδες της λίμνης Victoria γιατί μπορεί ένα από τα ενυδρεία μου να φιλοξενήσει μόνο αυτές.Φυσικά θέλω να τις πάρω από συνχομπίστες σε χαμηλή τιμή.Εγώ έχω Yssichromis piceatus 1-2 οι οποίες είναι υπό προστασία και απαγορεύεται το ψάρεμα τους.Δεν μπορεί κανείς να βρει τέτοιο ψάρι αλλά όταν θα έχω την τύχη γέννας θα τις μεγαλώσω λίγο και θα τις δώσω σε χαμηλή τιμή.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΠΟ ΧΟΜΠΙΣΤΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΣΠΑΝΙΟΤΗΤΑΣ.ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΑΣ!!! ΟΠΟΙΟΥ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΟΥΛΑ ΑΚΡΙΒΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΤΗΣΕΙ ΕΝΑ e- PET SHOP ΟΧΙ ΕΔΩ ΟΜΩΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποια ειδη απο την λιμνη Victoria φιλοξενειτε??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Victoria-
Μετάβαση σε: