ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Γειά σας και από εμένα...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Babikos
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
Babikos


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Τόπος : Around the World

Γειά σας και από εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Γειά σας και από εμένα...   Γειά σας και από εμένα... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 04, 2012 9:51 am

Γεια σας και από εμένα.
Με λένε Μπάμπη και είμαι από την πόλη της Δράμας. Έχω 2 ενυδρεία (DIY )με τροπικά ψάρια στην κατοχή μου (ένα 100lt και πρόσφατα ένα 340+lt καθαρά). Παρακολουθώ τις συζητήσεις του Φόρουμ αρκετό καιρό τώρα αλλά ποτέ δεν έμενε χρόνος (...δικαιολογίες) ούτως ώστε να εγγραφώ σε αυτό και να μπορώ να συμμετέχω και εγώ στις συζητήσεις.
Αυτό που κάνετε εδώ είναι πέραν του δέοντος καταπληκτικό. Η γνώση και οι εμπειρίες που μοιράζεστε είναι πολύτιμο βοήθημα για τον κάθε χομπίστα.
Κλείνω το μήνυμα μου ευχόμενος τα καλύτερα στους διαχειριστές και τα μέλη του φόρουμ.
Έπεται συνέχεια στο ανάλογο section με τις δικές μου περιπέτειες στον υδάτινο κόσμο....!!!

Χαιρετώ σας
Φιλικά
Μπάμπης Σ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κλεόβουλος
Υπεύθυνος
Υπεύθυνος
Κλεόβουλος


Αριθμός μηνυμάτων : 380
Τόπος : Τανζανία

Γειά σας και από εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά σας και από εμένα...   Γειά σας και από εμένα... Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 06, 2012 9:42 am

Καλώς ήρθες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
polyagkistro
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
polyagkistro


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 57
Τόπος : αθηνα κεντρο

Γειά σας και από εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά σας και από εμένα...   Γειά σας και από εμένα... Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 06, 2012 10:02 am

καλως ηρθες φιλε μου Very Happy Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Γειά σας και από εμένα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γειά σας και από εμένα...   Γειά σας και από εμένα... Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 06, 2012 5:51 pm

Καλως ηρθες φιλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
 
Γειά σας και από εμένα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: καλώς ήλθατε :: καλώς ήλθατε-
Μετάβαση σε: