ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Eρώτηση για Fluval

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
johnsin
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
johnsin


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 58
Τόπος : Ηράκλειον Κρήτης

Eρώτηση για Fluval Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Eρώτηση για Fluval   Eρώτηση για Fluval Icon_minitimeΤετ Δεκ 22, 2010 7:21 am

Έχω μια απορία για το fluval 205 :Ανά τακτά διαστήματα κάνει σαν αυτόματη εξαέρωση έχω κάνει κάτι στραβό εγώ η είναι φυσιολογικό. Η ερώτηση είναι για αυτούς που έχουν Fluval.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROUSSAKS
Μέλος
Μέλος
ROUSSAKS


Αριθμός μηνυμάτων : 185
Τόπος : Αρκαλοχωρι Ηρακλειου Κρητης

Eρώτηση για Fluval Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eρώτηση για Fluval   Eρώτηση για Fluval Icon_minitimeΤετ Δεκ 22, 2010 10:42 am

Φιλε μου εγω εχω το fx5 και κανει εξαερωση καθε 12 ωρες μονο του , για αλλα μοντελα δεν ξερω αλλα δεν χανεις κατι να παρεις τηλεφωνο στην αντιπροσωπεια και να ρωτησεις !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris7
Διαχειριστής
Διαχειριστής
chris7


Αριθμός μηνυμάτων : 2400
Ηλικία : 39
Τόπος : Zambia-Κόρινθος

Eρώτηση για Fluval Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eρώτηση για Fluval   Eρώτηση για Fluval Icon_minitimeΤετ Δεκ 22, 2010 12:27 pm

Εγω εχω το 405 αλλα δν προσεξει ποτε κατι τετοιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://chris7-photos.blogspot.com
johnsin
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
johnsin


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 58
Τόπος : Ηράκλειον Κρήτης

Eρώτηση για Fluval Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eρώτηση για Fluval   Eρώτηση για Fluval Icon_minitimeΤετ Δεκ 22, 2010 2:41 pm

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας ....! Ρουσακη αυτό στο κέντρο του άβαταρ ειναι σκυλοψαρο.!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy crackingout
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROUSSAKS
Μέλος
Μέλος
ROUSSAKS


Αριθμός μηνυμάτων : 185
Τόπος : Αρκαλοχωρι Ηρακλειου Κρητης

Eρώτηση για Fluval Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eρώτηση για Fluval   Eρώτηση για Fluval Icon_minitimeΤετ Δεκ 22, 2010 3:02 pm

Αυτο ειναι Λακοψαρο , ειναι ο σκυλος μου ο Λακης !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnsin
Jr. Μέλος
Jr. Μέλος
johnsin


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ηλικία : 58
Τόπος : Ηράκλειον Κρήτης

Eρώτηση για Fluval Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eρώτηση για Fluval   Eρώτηση για Fluval Icon_minitimeΣαβ Δεκ 25, 2010 2:40 pm

Λοιπόν μετά από δυο μέρες σχετικής ταλαιπωρίας και να δω τι ακριβώς έφταιγε για την υποτιθέμενη εξαέρωση σε άταχτα χρονικά διαστήματα παρατήρησα ότι δεν μπορούσε να φύγει ο αέρας μέσα από το φίλτρο εύκολα (τι κούνημα έφαγε το φίλτρο τι απότομα κλεισίματα από το ρεύμα) δυο μέρες έκανε να εξαερώσει τελείως δεν μου έχει ξανά τύχει αυτό σε φίλτρο.Δεν έχω καταλάβει αυτό αν οφείλεται στην όλη κατασκευή του φίλτρου η στα μαμήσια υλικά που είναι αρκετά ποιο πορώδες από το siporax η άλλα μακαρόνια.
Τώρα το φίλτρο δουλεύει άψογα και τα λίτρα που λέει ότι γυρίζει είναι πραγματικά εν συνγκρίση με άλλα φίλτρα της αγοράς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Eρώτηση για Fluval
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Fluval 305

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Γενική συζήτηση :: Εξοπλισμός ενυδρείων-
Μετάβαση σε: