ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Mαχες.....μουλτι

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Mαχες.....μουλτι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Mαχες.....μουλτι   Mαχες.....μουλτι Icon_minitimeΤρι Μάης 13, 2008 10:19 pm

Σημερα για πρωτη φορα ειδα στο ενυδρειο μου μαχες. Και οταν λεω μαχες εενοω οτι γινοταν ο χαμος. Δυο αρσενικα μουλτι μεταξυ τους...... Το μεγαλο κυριαρχο (που τις ετρωγε) με ενα αισθητα μικροτερο που τις εριχνε....
Να ανησυχώ!! Συνεχιζοταν για ωρα.....Παντως απο τον Δεκεμβρη που ειναι μαζι τα ψαρια δεν ειχα παρατηρησει τιποτα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Z.X
Guru
Guru
Z.X


Αριθμός μηνυμάτων : 2327
Ηλικία : 52
Τόπος : Θεσσαλονικη

Mαχες.....μουλτι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mαχες.....μουλτι   Mαχες.....μουλτι Icon_minitimeΤρι Μάης 13, 2008 10:38 pm

Παρότι ειναι μικρά και γλυκούλια δεν παύουν να είναι κιχλίδες..
Αρα λογικο ειναι αυτό που συμβαίνει,βγάλε ενα απο τους δύο η βάλε (αν εχεις χωρο) και άλλες θυληκές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://cich.forumchti.com
imichal
Διαχειριστής
Διαχειριστής
imichal


Αριθμός μηνυμάτων : 1311
Ηλικία : 49
Τόπος : Χανιά

Mαχες.....μουλτι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mαχες.....μουλτι   Mαχες.....μουλτι Icon_minitimeΤρι Μάης 13, 2008 10:59 pm

θα αλλαξω aquascaping το Σ/Κ...... Θα το κανω το 240αρι πετρα-κοχυλια-πετρα ωστε να μην μπεκονται οι περιχες των ψαριων μεταξυ τους..... Μου το ειχες πει και παλιοτερα αλλα το αμελησα.....
Θυληκια θα πρεπει να παραγγειλω και εχω μεγαλη αμφιβολια αν μου ερθει πραγματι θηλυκια....
Θα περιμενω να μεγαλωσουν τα μικρα και μετα μολις δω τι ειναι το καθενα θα χαρισω μερικα αρσενικα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Mαχες.....μουλτι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :: Αφρική :: Tanganyika-
Μετάβαση σε: